Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1712 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 1 тамыз N 1204. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.05.31. N 741 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы жеке тұлғалардың тауарларды, соның iшiнде көлiк құралдарын да өткiзудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1712 P961712_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 53, 512-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
Аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының кеден
шекарасы арқылы жеке тұлғалардың тауарларын өткiзудiң тәртiбi туралы
ережеде:
9-тармақтағы "кедендiк құндарының 15 процентi мөлшерiндегi
бiрыңғай ставка бойынша, бiрақ килограммына 2 экюден кем емес" деген
сөздер "кедендiк құндарының 30 процентi мөлшерiндегi бiрыңғай ставка
бойынша, бiрақ килограммына 1 экюден кем емес" деген сөздермен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы жарияланған сәттен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1712
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 г. N 1204. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 мая 2001 г. N 741 ~P010741.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1712 P961712_ "О порядке перемещения товаров физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан, в том числе и транспортных средств" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 53, ст. 512) следующее изменение:
в Положении о порядке перемещения товаров физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 9 слова "по единой ставке в размере 15 процентов от таможенной стоимости, но не менее 2 экю за килограмм" заменить словами "по единой ставке в размере 30 процентов от таможенной стоимости, но не менее 1 экю за килограмм".
2. Настоящее постановление вступает в силу с момента опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан