Об управлении распределительными электросетевыми компаниями
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 г. N 1206
В целях обеспечения реализации Программы дальнейшего развития рынка электроэнергии на 1997-2000 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 1997 г. N 1193 P971193_ "О дополнительных мерах по выполнению Программы приватизации и реструктуризации в электроэнергетике и дальнейшему реформированию злектроэнергетического рынка", Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу абзац шестой пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1997 г. N 921 P970921_ "О мерах по передаче в имущественный наем государственных пакетов акций объектов электроэнергетики".
2. (Пункты 2,3 утратили силу - постановлением Правительства РК от 6 июля 1999 г. N 936 P990936_ )
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Электр желiлерiн тарату компанияларын басқару туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 1 тамыздағы N 1206
"Электр энергетикасындағы жекешелендiру және қайта құрылымдау бағдарламасын орындау және электр энергетикасы нарығын одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 31 шiлдедегi N 1193 P971193_ қаулысымен бекiтiлген 1997-2000 жылдарға арналған электр энергиясы нарығын одан әрi дамыту бағдарламасын iске асыруды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Электр энергетикасы объектiлерiнiң мемлекеттiк акциялар
пакетiн мүлiктiк жалға беру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 маусымдағы N 921
P970921_
қаулысының 1-тармағының алтыншы абзацының күшi жойылған деп танылсын.
2.
<*>
3.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ 11 абзацпен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1997.11.18.
N 1604 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 2-3-тармақтардың күші жойылды - ҚРҮ-нiң 1999.07.06.
N 936 қаулысымен.
P990936_
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi