Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 7 тамыздағы N 1226
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылымын оңтайлы ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" 1997 жылғы 22 сәуiрдегi N 633 P970633_ және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысын жетiлдiру жөнiндегi бұдан былайғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" 1997 жылғы 4 мамырдағы N 706 P970706_ қаулыларын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Жезқазған облысын аудандық жоспарлау схемасы және оның негiзгi ережелерiн бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Советiнiң 1977 жылғы 29 желтоқсандағы N 588 қаулысы;
"Көкшетау облысын аудандық жоспарлау схемасы және оның негiзгi ережелерiн бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Советiнiң 1977 жылғы 1 желтоқсандағы N 541 қаулысы;
"Семей облысын аудандық жоспарлау схемасы және оның негiзгi
ережелерiн бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Советiнiң 1978 жылғы
3 сәуiрдегi N 132 қаулысы;
"Талдықорған облысын аудандық жоспарлау схемасы және оның
негiзгi ережелерiн бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Советiнiң
1977 жылғы 29 желтоқсандағы N 589 қаулысы;
"Торғай облысын аудандық жоспарлау схемасы және оның негiзгi
ережелерiн бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Советiнiң 1980 жылғы
23 қыркүйектегi N 356 қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1997 г. N 1226
Во исполнение постановлений Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1997 г. N 633 P970633_ "О мероприятиях по реализации Указа Президента Республики Казахстан "О мерах по оптимизации административно-территориального устройства Республики Казахстан" и от 4 мая 1997 г. N 706 P970706_ "О мероприятиях по реализации Указа Президента Республики Казахстан "О дальнейших мерах по совершенствованию административно-территориального устройства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу:
постановление Совета Министров Казахской ССР от 29 декабря 1977 г. N 588 "О схеме районной планировки Джезказганской области и утверждении ее основных положений";
постановление Совета Министров Казахской ССР от 1 декабря 1977 г. N 541 "О схеме районной планировки Кокчетавской области и утверждении ее основных положений";
постановление Совета Министров Казахской ССР от 3 апреля 1978 г. N 132 "О схеме районной планировки Семипалатинской области и утверждении ее основных положений";
постановление Совета Министров Казахской ССР от 29 декабря 1977 г. N 589 "О схеме районной планировки Талды-Курганской области и утверждении ее основных положений";
постановление Совета Министров Казахской ССР от 23 сентября 1980 г. N 356 "О схеме районной планировки Тургайской области и утверждении ее основных положений".
Премьер-Министр
Республики Казахстан