Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 мамырдағы N 814 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 11 тамыздағы N 1250. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Бiлiм және мәдениет министрлiгi жоғары және орта арнаулы оқу орындарының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 8 мамырдағы  N 814  қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Қазақстан Республикасы Бiлiм және мәдениет министрлiгiнiң Ақтөбе жоғары темiржол көлiгi және оқу-ғылыми-өндiрiстiк орталығы етiп бөлу жолымен қайта ұйымдастыру туралы ұсынысы қабылдансын";
4, 5, 6-тармақтар 5, 6, 7-тармақтар болып саналсын;
Ескерту. 6 - 12 абзацтардың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.01.20.  N 37  қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1997 г. N 814
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1997 г. N 1250. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 1997 г. N 814 P970814_  "Вопросы высших и средних специальных учебных заведений Министерства образования и культуры Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 18, ст. 167) следующие изменение и дополнения:
дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. Принять предложение Министерства образования и культуры Республики Казахстан о реорганизации Актюбинского высшего колледжа железнодорожного транспорта путем разделения на Актюбинский колледж железнодорожного транспорта и учебно-научно-производственный центр Казахской академии транспорта и коммуникаций";
пункты 4, 5, 6 считать пунктами 5, 6, 7; <*>
Сноска. Абзацы шестой - двенадцатый утратили силу - постановлением Правительства РК от 20 января 2005 г. N 37  .
Премьер-Министр
Республики Казахстан