Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 4 желтоқсандағы N 1652 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы тамыздағы N 1276
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Құрылыс өнеркәсiбi мен құрылыс материалдары өнеркәсiбiне қолдау көрсетудiң секторлық бағдарламасын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 4 желтоқсандағы N 1652 P951652_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
3-тармақтың екiншi абзацы алынып тасталсын;
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi Қазақстан Республикасының
Экономика және сауда министрлiгi Құрылыс және сәулет-қала құрылысын
бақылау агенттiгiмен бiрлесiп конкурстық негiзде жобаларды iрiктеудi
жүзеге асырсын, түпкi заемшыларды айқындасын және Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлiгiнiң қатысуымен жобалардың жүзеге
асырылуы мен тартылған несиелердiң уақытында өтелуiне бақылау жасауды
қамтамасыз етсiн."
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1995 г. N 1652
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 1997 г. N 1276
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1995 г. N 1652 P951652_ "О реализации секторной программы поддержания стройиндустрии и производства строительных материалов" следующие изменения:
абзац второй пункта 3 исключить;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Государственному Экспортно-импортному банку совместно с Агентством строительства и архитектурно-градостроительного контроля Министерства экономики и торговли Республики Казахстан осуществить на конкурсной основе отбор проектов, определить конечных заемщиков и с участием Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за реализацией проектов и своевременным погашением привлекаемого кредита".
Премьер-Министр
Республики Казахстан