Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 25 тамыз N 1279. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1999.04.09. N 392 қаулысымен. ~P990392
"Есеп" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 7 шiлдедегi N 1066 P971066_ қаулысын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29,
256-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк
кәсiпорындардың тiзбесi мынадай мазмұндағы тараумен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бухгалтерлiк есеп
және аудит методологиясы департаментi
408 "Есеп" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны            Алматы қаласы"
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 1997 г. N 1279. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 апреля 1999 г. N 392 ~P990392.
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 7 июля 1997 г. N 1066 P971066_ "О создании Республиканского государственного предприятия "Есеп" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256) следующее дополнение:
Перечень Республиканских государственных предприятий, утвержденный указанным постановлением дополнить разделом следующего содержания:
"Департамент методологии бухгалтерского учета и аудита
Министерства финансов Республики Казахстан
408  Республиканское государственное
предприятие "Есеп"                        г. Алматы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан