Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 шiлдедегi N 1188 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 25 тамыз N 1281
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасына мұнай және газ скважиналарында
геофизикалық зерттеулердi орындау үшiн иондаушы сәулелеу көздерiн әкелу
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 шiлдедегi N 1188
P971188_
қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
3-тармақтағы "пайдалану қауiпсiздiгiне" деген сөздер
"әкелуге" деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Иондаушы сәулелеу көздерiн пайдалану қауiпсiздiгiне бақылау
жасау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiнiң
Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қызмет департаментiне
жүктелсiн".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1997 г. N 1188
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 1997 г. N 1281
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1997 г. N 1188 P971188_ "О ввозе в Республику Казахстан источников ионизирующего излучения для выполнения геофизических исследований в нефтяных и газовых скважинах" следующие изменение и дополнение:
в пункте 3 слова "за безопасностью использования" заменить словами "за ввозом";
дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. Контроль за безопасностью использования источников ионизирующего излучения возложить на Департамент государственной санитарно-эпидемиологической службы и функционального обеспечения Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан