Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 9 сәуiрдегi N 513 және 1997 жылғы 29 мамырдағы N 901 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 2 қыркүйектегi N 1318
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
"Красноярск комбайндар зауыты" акционерлiк қоғамы өндiрiсiнiң астық жинаушы комбайндары үшiн есеп айырысулар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 9 сәуiрдегi N 513 P970513_ қаулысына:
1-тармақтың бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамы бiр ай мерзiмде Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қорына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 3 шiлдедегi N 316 өкiмiне сәйкес "Красноярск комбайндар зауыты" акционерлiк қоғамынан өзi сатып алған 202 астық жинайтын комбайндарын, сондай-ақ "Красноярск комбайндар зауыты" акционерлiк қоғамының "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамы алдындағы берiлмеген техника үшiн беру сәтiндегi теңгенiң АҚШ долларына баламы бойынша 100 160 186 (жүз миллион жүз алпыс мың жүз сексен алты) теңге сомасындағы және Солтүстiк Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлердiң "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамы алдындағы 62 комбайн бойынша қарыздарын талап ету құқығын заңдарда белгiленген тәртiппен берсiн";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамына "Енисей" маркалы 264 астық жинайтын комбайндарының олардың жинақтылығын ескере отырып, құнына төлем жасау бойынша 1 166 229 086 (бiр миллиард жүз алпыс алты миллион екi жүз жиырма тоғыз мың сексен алты) теңге мөлшерiндегi шығынына, сондай-ақ осы қаулының 1-тармағында аталған "Красноярск комбайндар зауыты" акционерлiк қоғамының "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамына берешегiне өтем жасасын".
"Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамы республикалық бюджетке 1996 жылы мемлекеттiк ресурстарға астық сатып алуға бөлiнген қаражатты қайтару бойынша республикалық бюджетке берешегiн өтеу есебiне 1 266 389 272 (бiр миллиард екi жүз алпыс алты миллион үш жүз сексен тоғыз мың екi жүз жетпiс екi) теңге аударсын";
"Мемлекеттiк астық ресурстарының қаржылық тұрақтылығын қамтамасыз ету жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 29 мамырдағы N 901 P970901_ қаулысына:
3-тармақта:
"Алматы облысы" деген сөздер алынып тасталсын;
"облысқа" деген сөз "республикаға" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1997 г. N 513 и от 29 мая 1997 г. N 901
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1997 г. N 1318
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1997 г. N 513 P970513_ "О расчетах за зерноуборочные комбайны производства акционерного общества "Красноярский завод комбайнов":
абзац первый пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Закрытому акционерному обществу "Продовольственная контрактная корпорация" в месячный срок передать Государственному фонду финансовой поддержки сельского хозяйства 202 зерноуборочных комбайна, приобретенных им в соответствии с распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июля 1996 г. N 316 у акционерного общества "Красноярский завод комбайнов", а также в установленном законодательством порядке право требования долгов акционерного общества "Красноярский завод комбайнов" перед закрытым акционерным обществом "Продовольственная контрактная корпорация" в сумме 100 160 186 (сто миллионов сто шестьдесят тысяч сто восемьдесят шесть) тенге за недопоставленную технику по курсу тенге к доллару США на момент передачи и сельскохозяйственных товаропроизводителей Северо-Казахстанской области по 62 комбайнам перед закрытым акционерным обществом "Продовольственная контрактная корпорация";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Государственному фонду финансовой поддержки сельского хозяйства компенсировать закрытому акционерному обществу "Продовольственная контрактная корпорация" затраты в размере 1 166 229 086 (один миллиард сто шестьдесят шесть миллионов двести двадцать девять тысяч восемьдесят шесть) тенге по оплате стоимости 264 зерноуборочных комбайнов марки "Енисей" с учетом их комплектности, а также указанную в пункте 1 настоящего постановления задолженность акционерного общества "Красноярский завод комбайнов" закрытому акционерному обществу "Продовольственная контрактная корпорация".
Закрытому акционерному обществу "Продовольственная контрактная корпорация" перечислить в республиканский бюджет 1 266 389 272 (один миллиард двести шестьдесят шесть миллионов триста восемьдесят девять тысяч двести семьдесят два) тенге в счет погашения задолженности перед республиканским бюджетом по возврату средств, выделенных в 1996 году на закупку зерна в государственные ресурсы";
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 мая 1997 г. N 901 P970901_ "О некоторых мерах по обеспечению финансовой устойчивости государственных ресурсов зерна":
в пункте 3:
слова "Алматинской области" исключить;
слово "область" заменить словом "республику";
пункт 4 изложить в следующей редакции:

"4. Алматы облысының әкiмi облыс ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлердiң Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1994 жылғы 18 сәуiрдегi N 149 өкiмiмен мақұлданған келiсiм-шарт бойынша берiлген жүгерi өсiру жөнiндегi венгер технологиясы үшiн берешегiн Мемлекеттiк ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қорына қаржы аударумен өтеу жөнiнде шаралар қабылдасын".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

"4. Акиму Алматинской области принять меры по погашению задолженности сельскохозяйственных товаропроизводителей области за венгерскую технологию по выращиванию кукурузы, поставленную по контракту, одобренному распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 1994 г. N 149, с перечислением средств Государственному фонду финансовой поддержки сельского хозяйства"
Премьер-Министр
Республики Казахстан