Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қызметiнен түсуi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 10 қазан N 1433
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Ә.М.Қажыгелдиннiң Қазақстан Республикасының Президентiне өз мiндеттерiн атқаруды тоқтатқаны туралы жазбаша мәлiмдемесiне байланысты және Қазақстан Республикасы Конституциясының 70-бабына K951000_ , "Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң конституциялық заң күшi бар Жарлығының 5-бабына Z952688_ , "Мемлекеттiк
қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар
Жарлығының 29-бабының
U952730_
1 және 5-тармақтарына сәйкес Қазақстан
Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамы қызметiнен түссiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы

Об отставке Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. N 1433
В связи с письменным заявлением Премьер-Министра Республики Казахстан Кажегельдина А.М. Президенту Республики Казахстан о прекращении исполнения им своих обязанностей и в соответствии со статьей 70 Конституции Республики Казахстан K951000_ , статьей 5 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу конституционного закона, Z952688_ "О Правительстве Республики Казахстан", пунктами 1
и 5 статьи 29 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу
закона,
U952730_
"О государственной службе", Правительство Республики
Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Составу Правительства Республики Казахстан подать в отставку.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан