Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 3 желтоқсандағы N 1471 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 7 қараша N 1531. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.01.09. N 19 қаулысымен. ~P010019
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Ақмола қаласына көшетiн мемлекеттiк қызметшiлердi материалдық
ынталандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 3 желтоқсандағы N 1471
P961471_
қаулысына мынадай
өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"қызметкердiң өзiне - көшетiн отбасы мүшелерiн қоса алғанда,
бiлiктiлiк сыныбы үшiн қосымша ақы мен еңбек сiңiрген жылдары үшiн
үстемақыны есепке ала отырып, 6 айлық лауазымдық жалақысына тең
мөлшерде"
оныншы абзац алынып тасталсын;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Мемлекеттiк қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiн көшiру
жөнiндегi шығындардың орнын толтыру республикалық бюджетте орталық
мемлекеттiк органдарға көзделген жалпы сметалық қаржы есебiнен
жүргiзiлсiн".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1996 г. N 1471
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 1997 г. N 1531. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 января 2001 г. N 19 ~P010019.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1996 г. N 1471 P961471_ "О мерах по материальному стимулированию государственных служащих, переезжающих в город Акмолу" следующие изменения:
в пункте 1:
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на самого работника - в размере, равном 6-месячному должностному окладу с учетом доплаты за квалификационный класс и надбавки за выслугу лет, включая переезжающих членов семьи";
абзац десятый исключить;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Возмещение затрат по переезду государственных служащих и их семей производить за счет общих сметных ассигнований, предусмотренных центральным государственным органам в республиканском бюджете".
Премьер-Министр
Республики Казахстан