Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң, "Қазпатент" және "Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң Статистика және талдау жөнiндегi комитетiнiң Ақпараттық-есептеу орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарын құру мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1552
"Қазақстан Республикасында мемлекеттiк басқарудың пәрмендiлiгiн одан әрi арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1-5. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.12.15. N 1287 қаулысымен.
6. Күшiн жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.03.29. N 411 қаулысымен.
7. Пайдаланушыларға жедел және сенiмдi қызмет көрсету үшiн бiрыңғай статистикалық ақпарат жүйесiн жетiлдiру, қазiргi заманғы ақпараттық технологияларды енгiзу мақсатында, шаруашылық жүргiзу құқығы бар. "Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң Статистика және талдау жөнiндегi комитетiнiң Ақпараттық-есептеу орталығы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) құрылсын.
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң Статистика және талдау жөнiндегi комитетi Кәсiпорынға қатысты мемлекеттiк басқарудың уәкiлеттi органы, сондай-ақ мемлекеттiк меншiк құқығы субъектiсiнiң функцияларының жүзеге асырушы органы болып белгiленсiн.
Уәкiлеттi орган белгiленген тәртiппен Кәсiпорынның жарғылық капиталын қалыптастырсын және оның жарғысын бекiтсiн.
8. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
9. "Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 23 мамырдағы N 875 P970875_ қаулысының 1-тармағының екiншi абзацының және 3-тармағының күшi жойылған деп танылсын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 21, 189-құжат).
10. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.12.15. N 1287 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 12 қарашадағы
N 1552 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөнiндегi агенттiгi туралы
ЕРЕЖЕ
Ескерту. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.12.15. N 1287 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 12 қарашадағы
N 1552 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң
ҚҰРЫЛЫМЫ
Ескерту. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.12.15. N 1287 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 12 қарашадағы
N 1552 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөнiндегi агенттiгiнiң қарауындағы
аумақтық органдар мен ұйымдардың тiзбесi
Ескерту. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.12.15. N 1287 қаулысымен.

Вопросы Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, создания республиканских государственных предприятий "Казпатент" и "Информационно-вычислительный центр Комитета по статистике и анализу Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 года № 1552
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. N 3655 U973655_ "О мерах по дальнейшему повышению эффективности государственного управления в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункты 1-5 утратили силу - постановлением Правительства РК от 15 декабря 1998 г. N 1287 P981287_ )
6.(Пункт 6 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 марта 2001 г. N 411 P010411_ )
7. В целях совершенствования единой статистической информационной системы, внедрения современных информационных технологий для оперативного и надежного обслуживания пользователей создать Республиканское государственное предприятие "Информационно-вычислительный центр Комитета по статистике и анализу Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан" (далее - Предприятие) на праве хозяйственного ведения.
Определить уполномоченным органом государственного управления, а также органом, осуществляющим по отношению к Предприятию функции субъекта права государственной собственности, Комитет по статистике и анализу Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.
Уполномоченному органу в установленном порядке сформировать уставный капитал Предприятия и утвердить его устав.
8. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
9. Признать утратившими силу абзац второй пункта 1 и пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 23 мая 1997 г. N 875 P970875_ "Вопросы Министерства экономики и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 21, ст. 189).
10. (Пункт 10 утратил силу - постановлением Правительства РК от 15 декабря 1998 г. N 1287 P981287_ )
Премьер-Министр
Республики Казахстан