Инвестициялық тендердiң нәтижелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 15 қарашадағы N 1588
Тендер комиссиясының инвестициялық банктердiң ұсыныстарын алдын ала қарауының нәтижелерiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Инвестициялық банктермен келiссөздер жүргiзу жөнiндегi тендер комиссиясының құрамы қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Тендер комиссиясы заңдарда белгiленген тәртiппен:
"Жезқазғантүстiмет", "Маңғыстаумұнайгаз", "Қазақтелеком", "Ақтөбемұнайгаз", "Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлiк қоғамдарының мемлекеттiк акциялар пакетiн бастапқы орналастыруды жүргiзу жөнiнде ең жақсы ұсыныстар берген инвестициялық банктерге өкiлеттiк мандаттарын беру жөнiнде келiссөздер жүргiзсiн;
өкiлеттiк мандаттарында акциялар пакетiнiң бiр бөлiгiн отандық
инвестициялардың арасында орналастыруды қарастырсын.
3. "Қазақстан Халықтық Жинақ Банкi", "Қазақстан алюминийi",
"Қазхром", "Борлы", "Соколов-Сарыбай КБӨБ", "Атакент",
"Оңтүстiк-Топар кен басқармасы", "Шымкент қорғасын зауыты"
акционерлiк қоғамдарының мемлекеттiк акциялар пакетiнiң бiр бөлiгiн
сату Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң тиiстi шешiмi шыққанға дейiн
тоқтатыла тұрсын.
4.
5.
ЕСКЕРТУ. 4-5-тармақтардың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.30.
N 1504 қаулысымен.
P991504_
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 15 қарашадағы
N 1588 қаулысына
қосымша
Инвестициялық банктермен келiссөздер жүргiзу
жөнiндегi тендер комиссиясының құрамы
Ержанов О.С.             - Қазақстан Республикасының Қаржы
вице-министрi, комиссияның
төрағасы
Айымбетов С.Ғ.           - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгi Мемлекеттiк
мүлiк және жекешелендiру
департаментiнiң бөлiм бастығы
Бектасов Ә.А.            - Қазақстан Республикасының Бағалы
қағаздар жөнiндегi ұлттық
комиссиясының төрағасы (келiсiм
бойынша)
Тойбазаров Б.С.          - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң басқарма бастығы
Дауылбаев А.Қ.           - Қазақстан Республикасының Әдiлет
вице-министрi
Утепов Э.К.              - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Жекешелендiру
жөнiндегi департаментiнiң директоры
Дәмитов Н.Б.             - Қазақстан Республикасының Бағалы
қағаздар жөнiндегi ұлттық
комиссиясы төрағасының көмекшiсi,
комиссия хатшысы (келiсiм бойынша)
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.03.21. N 247 қаулысымен.
P980247_

О результатах инвестиционного тендера
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1997 г. N 1588
Согласно результатам предварительного рассмотрения тендерной комиссией предложений инвестиционных банков Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить состав тендерной комиссии по проведению переговоров с инвестиционными банками согласно приложению.
2. Тендерной комиссии в установленном законодательством порядке:
провести переговоры по предоставлению мандатов полномочий инвестиционным банкам, представившим наилучшие предложения по проведению первичного размещения государственного пакета акций акционерных обществ "Жезказганцветмет", "Мангистаумунайгаз", "Казахтелеком", "Актобемунайгаз", "Усть-Каменогорский титаново-магниевый комбинат";
в мандатах полномочий предусмотреть размещение части пакета акций среди отечественных инвесторов.
3. Продажу части государственного пакета акций акционерных обществ "Народный Сберегательный Банк Казахстана", "Алюминий Казахстана", "Казхром", "Борлы", "Соколовско-Сарбайское ГОПО", "Атакент", "Юишо-Топарское рудоуправление", "Шымкентский свинцовый завод" приостановить до соответствующего решения Правительства Республики Казахстан.
4. (Пункты 4,5 утратили силу - постановлением Правительства РК от 30 сентября 1999 г. N 1504 P991504_ )
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1997 г. N 1588
Состав тендерной комиссии по проведению
переговоров с инвестиционными банками
<*>
Сноска. Состав комиссии изменен - постановлением
Правительства РК от 21 марта 1998 г. N 247
P980247_
.
Ержанов У.С.           - вице-Министр финансов
Республики Казахстан, председатель
Бектасов А.А.          - Председатель Национальной комиссии
Республики Казахстан по ценным бумагам
(по согласованию)
Даулбаев А.К.          - вице-Министр юстиции Республики
Казахстан
Утепов Э.К.            - Директор Департамента по приватизации
Министерства финансов Республики
Казахстан
Дамитов Н.Б.           - помощник Председателя Национальной
комиссии Республики Казахстан по
ценным бумагам, секретарь комиссии (по
согласованию)
Аимбетов С.Г.          - начальник отдела Департамента
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Тойбазаров Б.С.        - начальник управления Министерства
финансов Республики Казахстан