"Кедентранссервис" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 11 желтоқсандағы N 1750
Кеден төлемдерiнiң бюджетке түсуiн қамтамасыз ету, сондай-ақ кеден органдарының материалдық-техникалық базасы мен әлеуметтiк саласын нығайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Мемлекет меншiгiне айналған тауарларды, көлiк құралдары мен өзге де заттарды кедендiк алып жүрудi техникалық қамтамасыз етуге арналған шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Кедентранссервис" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кәсiпорынды мемлекеттiк басқару органы, сондай-ақ оған қатысты мемлекеттiк меншiк құқығы субъектiсi функциясын жүзеге асыратын орган болып белгiленсiн.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.12.31. N 1374
қаулысымен. P981374_
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кеден комитетi бiр ай мерзiм iшiнде Кәсiпорынның жарғылық қорына қоса берiлiп отырған Тiзбеге сәйкес мүлiктi белгiленген тәртiппен берсiн, Кәсiпорынның жарғысын бекiтсiн және тiркесiн, басшысын тағайындасын,
орналасатын жерiн белгiлесiн, Қазақстан Республикасының Үкiметiне
Кәсiпорынды Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесiне
енгiзу туралы ұсыныс енгiзсiн және басқа да қажеттi ұйымдастыру
шараларын қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 11 желтоқсандағы
N 1750 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кеден
комитетi "Кедентранссервис" республикалық мемлекеттiк
кәсiпорнының жарғылық қорына беретiн мүлiктiң
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Атауы                  |    Саны      |  Құны, теңге
___________________________________________________________________
1. Ақша қаражаты                             2000000
2. Көлiк құралы (кедендiк      6 бiрлiк      3000000
ерiп жүруге арналған
жеңiл автомобильдерi)
3. Кеңсе жиhазы                10 жиынтық    800000
4. Компьютерлер, басқа да      5 жиынтық     400000
ұйымдастыру техникалары
Жиыны:  6200000 (алты миллион екi жүз мың) теңге.

О создании Республиканского государственного предприятия "Кедентранссервис"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 1997 г. N 1750
В целях обеспечения поступлений таможенных платежей в бюджет, а также укрепления материально-технической базы и социальной сферы таможенных органов Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать Республиканское государственное предприятие "Кедентранссервис" (далее - Предприятие) на праве хозяйственного ведения для осуществления таможенного сопровождения товаров и транспортных средств.
2. Определить Министерство государственных доходов Республики Казахстан органом государственного управления Предприятием, а также органом, осуществляющим по отношению к нему функции субъекта права государственной собственности.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 31 декабря 1998 г. N 1374 P981374_ .
3. Таможенному комитету Министерства финансов Республики Казахстан в месячный срок в установленном порядке передать имущество в уставный фонд Предприятия согласно прилагаемому перечню, утвердить и зарегистрировать устав Предприятия, назначить руководителя, определить местонахождение, внести предложение в Правительство Республики Казахстан о включении Предприятия в Перечень республиканских государственных предприятий и принять другие необходимые организационные меры.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановление Правительства
Республики Казахстан
от 11 декабря 1997 г. N 1750
ПЕРЕЧЕНЬ
имущества, передаваемого Таможенным
Комитетом Министерства финансов Республики
Казахстан в уставный фонд Республиканского
государственного предприятия "Кедентранссервис"
--------------------------------------------------------------------
Наименование         !    Количество    !    Стоимость,
!                  !      тенге
--------------------------------------------------------------------
1. Денежные средства                -----             2000000
2. Транспортные средства
(легковые автомобили
для таможенного
сопровождения)                 6 единиц            3000000
3. Мебель офисная                 10 комп.             800000
4. Компьютеры,
другая оргтехника              5 комп.              400000
ИТОГО:  6200000 (шесть миллионов двести тысяч) тенге