Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 4 шiлдедегi N 916 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 12 желтоқсандағы N 1757
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 4 шiлдедегi N 916 P950916_ қаулысына /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 23, 264-құжат/ мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
мыналар Қазақстан Акционерлiк Халықтық Жинақ Банкiнiң Байқау кеңесiнiң құрамына енгiзiлсiн:
Дәмитов Қ.Қ. - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң кеңесшiсi, төраға;
Құдышев М.Т. - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi төрағасының орынбасары /келiсiм бойынша/;
Сәрсембаев Н.А. - Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi төрағасының орынбасары;
Бектасов Ә.А., Кәкiмжанов З.Х., Аманбаев М.Е. көрсетiлген құрамнан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 1995 г. N 916
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 1997 г. N 1757
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 1995 г. N 916 P950916_ "Об Акционерном Народном Сберегательном Банке Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 23, ст. 264) следующие изменения:
ввести в состав Наблюдательного совета Акционерного Народного Сберегательного Банка Казахстана:
Дамитова К.К. - советника Премьер-Министра Республики Казахстан, председателем;
Кудышева М.Т. - заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию);
Сарсембаева Н.А. - заместителя Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Бектасова А.А., Какимжанова З.Х., Аманбаева М.Е.
Премьер-Министр
Республики Казахстан