"Қазақстан-Аэроспейс - 98" халықаралық авиациялық-ғарыштық көрмесi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 26 желтоқсандағы N 1838 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 141 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.16 № 141 Қаулысымен.
Дүниежүзiнiң авиациялық-ғарыштық компанияларымен сауда-экономикалық байланыстар мен ынтымақтастықты одан әрi дамыту және нығайту, авиациялық-ғарыштық ғылымның, техникалардың және технологиялардың жетiстiктерiн тиiмдi пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы Ұлттық аэроғарыш агенттiгiнiң 1998 жылдың 10-13 қазанында Алматы қаласында "Қазақстан-Аэроспейс-98" халықаралық авиациялық-ғарыштық көрмесiн өткiзу туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. Көрменi дайындауға және өткiзуге арналған шығыстар оған қатысушылардың, демеушiлердiң және жарнама берушiлердiң қаражатының есебiнен жүргiзiлетiн болатындығына келiсiм берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясының Ұлттық аэроғарыш агенттiгi көрменi ұйымдастыру және өткiзу жөнiнде барлық қажеттi шараларды қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О Международной авиационно-космической выставке "Казахстан-Аэроспейс-98"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 1997 года № 1838. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 141
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.02.2011 № 141.
В целях дальнейшего развития и укрепления торгово-экономических связей и сотрудничества с авиационно-космическими компаниями мира, эффективного использования достижений авиационно-космической науки, техники и технологий Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить предложение Национального аэрокосмического агентства Министерства науки-Академии наук Республики Казахстан о проведении 10-13 октября 1998 года в г.Алматы Международной авиационно-космической выставки "Казахстан-Аэроспейс-98".
2. Согласиться, что расходы на подготовку и проведение выставки будут производиться за счет средств ее участников, спонсоров и рекламодателей.
3. Национальному аэрокосмическому агентству Министерства науки-Академии наук Республики Казахстан принять все необходимые меры по организации и проведению выставки.
Премьер-Министр
Республики Казахстан