Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 20 маусымдағы N 1001 қаулысына өзгерiс пен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 30 желтоқсандағы N 1857. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Салық төлеушiлердi салық есебiнде аударым жасау тәсiлiне көшiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 20 маусымдағы  N 1001  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 28, 251-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақтың бiрiншi абзацындағы "1997" деген сан "1998" деген санмен ауыстырылсын;
2-тармақта:
бiрiншi абзац "салықтарды" деген сөзден кейiн "және Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына мiндеттi әлеуметтiк сақтандыруға арналған жарналарды" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi абзацта:
"салық сомаларын" деген сөздерден кейiн "және Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына мiндеттi әлеуметтiк сақтандыруға арналған жарналарды" деген сөздермен толықтырылсын;
"өсiм" деген сөзден кейiн "және Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына мiндеттi әлеуметтiк сақтандыруға арналған жарналарды" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 1998 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшiне енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1997 г. N 1001
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. N 1857. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1997 г. N 1001 P971001_  "О переходе налогоплательщиков на метод начислений в налоговом учете" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 28, ст. 251) следующие изменение и дополнения:
в абзаце первом пункта 1 цифру "1997" заменить цифрой "1998";
в пункте 2:
абзац первый дополнить словами "и взносов на обязательное социальное страхование в Пенсионный фонд Республики Казахстан";
в абзаце втором:
после слов "в бюджет" дополнить словами "и взносов на обязательное социальное страхование в Пенсионный фонд Республики Казахстан";
дополнить словами "и обязательных страховых взносов в Пенсионный фонд Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 1998 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан