Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 3 наурыздағы N 291а қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 30 желтоқсан N 1865
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Сарытас" акционерлiк қоғамының объектiлерiн консервациялау жөнiндегi кезек күттiрмейтiн шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 3 наурыздағы N 291а P97291a_ қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақ "бiрлесiп" деген сөзден кейiн "консервацияланған жабдықты сату құқығын Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне бере отырып, күйдiру машиналарындағы оттықтарды және ауыстыруды қажет ететiн басқа да жабдықтарды қоспағанда" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 1997 г. N 291а
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1997 г. N 1865
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 1997 г. N 291а P97291a_ "О неотложных мерах по консервации объектов акционерного общества "Сары-Тас" следующее дополнение:
пункт 1 дополнить словами "за исключением колосников, находящихся на обжиговых машинах, и другого оборудования, требующего замены, с предоставлением права реализации расконсервированного оборудования государственному Реабилитационному банку Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан