"Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" жабық акционерлiк қоғамы Байқаушы кеңесiнiң құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 28 қаңтар N 44. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.17. N 1175 қаулысымен. ~P991175
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру жөнiндегi департаментi заңда белгiленген тәртiппен "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" жабық акционерлiк қоғамының Байқаушы кеңесiн қосымшаға сәйкес құрамда бекiту жөнiнде шаралар қолдансын.
2. Мыналардың күшi жойылған деп саналсын:
"Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қорын құру туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 26 сәуiрдегi N 665
P970665_
қаулысының 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж.,
N 17, 152-құжат);
"Ауыл шаруашылығы секторы үшiн Азия даму Банкiнiң Бағдарламалық
Займын жүзеге асырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 тамыздағы N 1258
P971258_
қаулысының 4-тармағының он үшiншi - он бесiншi абзацтары.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 28 қаңтардағы
N 44 қаулысына
қосымша
"Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" жабық
акционерлiк қоғамы Байқаушы кеңесiнiң
ҚҰРАМЫ
Сәрсембаев Н.А.            - Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары, төраға
Мыңбаев С.М.               - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң бiрiншi
вице-министрi, төрағаның
орынбасары
Мұхамеджанов Б.Ғ.          - Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрiнiң кеңесшiсi, төрағаның
орынбасары
Сәйденов А.Г.              - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкi төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Әзiмов Р.                  - Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгiнiң
бiрiншi вице-министрi
Әбенов Д.Б.                - Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалау жөнiндегi агенттiгi
Әлеуметтiк - экономикалық
саладағы реформалар департаментi
директорының орынбасары
Үмбетов А.С.               - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры"
жабық акционерлiк қоғамы
басқармасының төрағасы

О составе Наблюдательного совета закрытого акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 1998 г. N 44 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 августа 1999 г. N 1175 ~P991175
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законом порядке принять меры по утверждению Наблюдательного совета закрытого акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" в составе согласно приложению.
2. Признать утратившими силу:
пункт 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 1997 г. N 665 P970665_ "О создании Фонда развития малого предпринимательства" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 17, ст. 152);
абзацы тринадцатый - пятнадцатый пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 14 августа 1997 г. N 1258 P971258_ "О некоторых вопросах реализации Программного Займа Азиатского Банка Развития для сельскохозяйственного сектора".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 января 1998 г. N 44
СОСТАВ
Наблюдательного совета
закрытого акционерного общества
"Фонд развития малого предпринимательства"
Сарсембаев Н.А.   - заместитель Председателя Агентства по
стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан, председатель
Мынбаев С.М.      - первый вице-Министр финансов Республики
Казахстан, заместитель председателя
Мухамеджанов Б.Г. - советник Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместитель председателя
Сайденов А.Г.     - заместитель Председателя Национального
Банка Республики Казахстан (по согласованию)
Азимов Р.         - первый вице-Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Абенов Д.Б.       - заместитель Директора Департамента реформ
в социально-экономической сфере Агентства по
стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан
Умбетов А.С.      - председатель Правления закрытого акционерного
общества "Фонд развития малого
предпринимательства"