Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 24 қарашадағы N 1593 және 1996 жылғы 13 желтоқсандағы N 1533 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 29 қаңтардағы N 46. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасында бұқаралық спортты дамыту жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 4 мамырдағы N 2261 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 24 қарашадағы  N 1593 қаулысына Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 36, 464-құжат):
2-тармақтың екiншi абзацы алынып тасталсын;
"1997 жылға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметi шараларының кең ауқымды Жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 желтоқсандағы  N 1533 қаулысына:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
VII "реформаларды заңдармен қамтамасыз ету" тарауындағы реттiк
нөмiрi 111:
"Қазақстан        Заңның жобасы,         шiлде    Жастурспортминi,
Республикасының   Үкiметтiң қаулысы      1997 ж.  Әдiлетминi"
дене тәрбиесi
мен спорты туралы
деген жолдар алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 1995 г. N 1593 и от 13 декабря 1996 г. N 1533
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 1998 г. N 46. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 1995 г. N 1593  P951593_   "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 4 мая 1995 г. N 2261 "О неотложных мерах по развитию массового спорта в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 36, ст. 464):
абзац второй пункта 2 исключить;
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1996 г. N 1533  P961533_   "О развернутом Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1997 год":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе VII "Законодательное обеспечение реформ", порядковый номер 111, строки:
"О физической культуре  проект Закона,  июль    Минмолтурспорт,
и спорте Республики    постановление   1997 г. Минюст"
Казахстан              Правительства
исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан