Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiн Көкшетау қаласына көшiру туралы <*>
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 12 ақпандағы N 99
ЕСКЕРТУ. Тақырыбындағы және мәтініндегі сөздер ауыстырылды - ҚР
Үкіметінің 1999.12.27. N 1989 қаулысымен. P991989_
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлiгiн оның ведомстволық бағыныстағы ұйымдарымен - Пайдалы қазбалар қорлары жөнiндегi мемлекеттiк комиссиямен, "Қазгеоақпарат" РГАО Республикалық геологиялық ақпарат орталығымен жер қойнауын қорғау мен пайдалану жөнiндегi Солтүстiк Қазақстан аумақтық басқармасымен, Тұрақты даму ұлттық экологиялық орталығымен, Геология, экология және табиғи ресурстар ақпараттық-талдау орталығымен бiрге Көкшетау қаласына көшiру жүзеге асырылсын.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.07.22. N 681 қаулысымен.
P980681_
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.12.29. N 1939
қаулысымен. P001939_
2. Ақмола қаласына көшірілген мемлекеттік органдардың орталық аппараттарының қызметкерлері үшін заңдарда көзделген кепілдіктер мен өтемдер елорданы Астана қаласына көшіруге байланысты басқа жерге (Көкшетау қаласына) жұмысқа ауыстыру кезінде қоныс аударған Қазақстан Республикасы Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігінің орталық аппараты қызметкерлеріне де қолданылады деп белгіленсін.
Жоғарыда аталған Министрліктің орталық аппараты, сондай-ақ 1-тармақта
көрсетілген қарамағындағы ұйымдардың қызметкерлеріне тұрғын үй беру және
сатып алу Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 22 сәуірдегі
N 377-26 және 1998 жылғы 3 тамыздағы N 736-56 қаулыларына сәйкес
жүргізілсін.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 1999.12.27. N 1989
қаулысымен.
P991989_
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.12.29. N 1939
қаулысымен.
P001939_
3. Құпия.
4. Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлiгi Көкшетау қаласындағы К.Маркс көшесiндегi 81-үйге
орналастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О передислокации Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в город Кокшетау
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1998 г. N 99
Сноска. В заголовке и тексте заменены слова - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1999 г. N 1989 P991989_ .
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить передислокацию Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в город Кокшетау с его подведомственными организациями - Государственной комиссией по запасам полезных ископаемых, Республиканским центром геологической информации РЦГИ "Казгеоинформ", Северо-Казахстанским территориальным управлением по охране и использованию недр, Национальным экологическим центром устойчивого развития, Информационно-аналитическим центром геологии, природных ресурсов и охраны окружающей среды.
Сноска. Пункт 1 - с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 29 декабря 2000 года N 1939 P001939_ .
2. Установить, что на работников центрального аппарата Министерства природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан, передислоцированных в связи с переносом столицы в город Астану, при переводе на работу в другую местность (город Кокшетау) распространяются гарантии и компенсации, предусмотренные законодательством для работников центральных аппаратов государственных органов, передислоцированных в город Акмолу.
Предоставление и выкуп жилища работников центрального аппарата, а также подведомственных организаций, указанных в пункте 1, вышеуказанного Министерства осуществлять в соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1998 года N 377-26 и от 3 августа 1998 года N 736-56.
Сноска. Пункт 2 - с дополнениями, внесенными постановлением Правительства РК от 29 декабря 2000 года N 1939 P001939_ .
3. Секретно.
4. Разместить Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды Республики Казахстан в городе Кокшетау в здании по ул. К. Маркса, 81.
Премьер-Министр
Республики Казахстан