Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 23 ақпан N 127. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.03.09. N 368 қаулысымен. ~P000368
"Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiн реформалау жөнiндегi бұдан былайғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 17 қарашадағы N 3761 U973761_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң құрылымы қоса
берiлген қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрiнiң төрт орынбасары,
оның iшiнде бiр бiрiншi, сондай-ақ тоғыз адамнан тұратын алқа болуына
рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң құрылымы
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 13 маусымдағы N
970
P970970_
қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 23 ақпандағы
N 127 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы қорғаныс министрлiгiнiң
ҚҰРЫЛЫМЫ
Қорғаныс министрiнiң аппараты
Орталық командалық пункт
Бас әскери инспекция
Қару-жарақ департаментi
Тыл департаментi
Тәрбие және әлеуметтiк-құқықтық жұмыстар департаментi
Кадр департаментi
Экономика және қаржы департаментi
Қорғаныс өнеркәсiбi жөнiндегi комитет
(заңды тұлға құқында)
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң Бас штабы:
жедел жоспарлау департаментi
ұйымдастыру-жұмылдыру жұмысы департаментi
жауынгерлiк даярлық департаментi
жедел қамтамасыз ету департаментi
әскерлердi тылдық және техникалық
қамтамасыз ету департаментi
медициналық қамтамасыз ету департаментi
байланыс департаментi
әскери қызметi басқармасы
құпиялылық режимiн қамтамасыз ету басқармасы

О структуре Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1998 г. N 127. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2000 г. N 368 ~P000368
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 17 ноября 1997 г. № 3761 "О дальнейших мерах по реформированию Вооруженных Сил Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить структуру Министерства обороны Республики Казахстан согласно приложению.
2. Разрешить Министру обороны Республики Казахстан иметь четырех заместителей, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве девяти человек.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 1997 г. № 970 P970970_ "О структуре Министерства обороны Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 февраля 1998 г. № 127
Структура
Министерства обороны Республики Казахстан
Аппарат Министра обороны
Центральный командный пункт
Главная военная инспекция
Департамент вооружения
Департамент тыла
Департамент воспитательной и социально-правовой работы
Департамент кадров
Департамент экономики и финансов
Комитет по оборонной промышленности (на правах юридического лица)
Генеральный штаб Вооруженных Сил Республики Казахстан:
департамент оперативного планирования
департамент организационно-мобилизационной работы
департамент боевой подготовки
департамент оперативного обеспечения
департамент тылового и технического обеспечения войск
департамент медицинского обеспечения
департамент связи
управление службы войск
управление обеспечения режима секретности