Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi департаментi 1998 жылы ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi конкурстар туралы<*> ЕСКЕРТУ. Атауы мен мәтiнiнде сөздер алмастырылды - ҚРҮ-нiң 1998.08.31. N 817 қаулысымен.~P980817
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 25 ақпандағы N 140
&ltATTR name="zg" value="Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi департаментi 1998 жылы ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi конкурстар туралы
; ЕСКЕРТУ. Атауы мен мәтiнiнде сөздер алмастырылды - ҚРҮ-нiң 1998.08.31. N 817 қаулысымен.~P980817"/&gt
;
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес, республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң, сондай-ақ бюджеттен тыс қорлардың қаражатын мемлекеттiң меншiгiне тауарлар сатып алуға және мемлекетке қажеттi жұмыстар мен қызмет көрсетулердi алуға тиiмдi жұмсау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетулердiң номенклатурасы (1-қосымша) мен ұйымдастырушы Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi департаментi болатын мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi конкурстардың тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулердi сатып алуды жүзеге асыратын тапсырысшыларының тiзбесi (2-қосымша) бекiтiлсiн.<*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.08.31. N 817
қаулысымен .
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер, орталық атқарушы органдар, өзге де мемлекеттiк органдар мен ұйымдар, жергiлiктi атқарушы органдар, Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi департаментiне заңдарда белгiленген тәртiппен конкурстар өткiзу үшiн 1998 жылы сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетулердiң номенклатурасы мен көлемi, оларды жеткiзудiң мерзiмдерi және қаржыландыру көздерi туралы қажеттi мәлiметтердi уақтылы ұсынуды қамтамасыз етсiн.<*>
3. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi департаментi 1998 жылы белгiленген номенклатура және олармен келiсiлген мерзiмде тапсырыс берушiлердiң тiзбесi бойынша тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулердi мемлекеттiк сатып алуға конкурс ұйымдастырсын.<*>
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 25 ақпандағы
N 140 қаулысына
1-қосымша
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.08.31. N 817 қаулысымен .
Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда
министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi департаментi
мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi конкурстарды ұйымдастырушы
болатын республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен сатып
алынатын тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетулердiң
номенклатурасы
Мұнай өнiмдерi
Көмiр
Ұйымдастыру техникасы (мектептердi компьютерлендiруге арналған)
Мердiгерлiк жұмыстар ("Қазақстан Республикасының тиiстi жылға арналған инвестициялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысымен бекiтiлген тiзбеге енген объектiлер бойынша)
Азық-түлiк тауарлары (жалпы құны тиiстi қаржы жылының бiрiншi тоқсанына арналып Қазақстан республикасының заңдарында белгiленген есептi көрсеткiштердiң 10000 кем емес тауарлардың бiртектi түрлерiнiң өнеркәсiптiк өндiрiсi)
Заттай мүлiк (жалпы құны тиiстi қаржы жылының бiрiншi тоқсанына арналып Қазақстан Республикасының заңдарында белгiленген есептi көрсеткiштердiң 10 000 кем емес тауарлардың бiртектi түрлерi)
Дәрi-дәрмектер мен медициналық мүлiк (орталықтандырылған тәртiппен сатып алынған)
Көлiк құралдары
Мемлекеттiк материалдық резервке аманатқа тапсырылатын материалдық ресурстар
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 25 ақпандағы
N 140 қаулысына
2-қосымша
ЕСКЕРТУ. 2-қосымша өзгердi - ҚРҮ-нiң 1998.08.31. N 817
қаулысымен .
Ұйымдастырушы Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия
және сауда министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi
департаментi болатын мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi
конкурстардың тауарларды, жұмыстарды және қызмет
көрсетулердi сатып алуды жүзеге асыратын
тапсырысшыларының тiзбесi<*>
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi - мұнай өнiмдерi, көмiр, азық-түлiк тауарлары, мүлiктiк заттар, көлiк құралдары.
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi - мұнай өнiмдерi, көмiр, азық-түлiк тауарлары, мүлiктiк заттар, көлiк құралдары.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi - мүлiктiк заттар, көлiк құралдары.
Республикалық ұлан - мұнай өнiмдерi, азық-түлiк тауарлары, мүлiктiк заттар, көлiк құралдары.
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы - мүлiктiк заттар, көлiк құралдары.
Қазақстан Республикасының "Барлау" қызметi - мүлiктiк заттар, көлiк құралдары.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi - мүлiктiк заттар, көлiк құралдары.
Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгi - ұйымдастыру техникасы, дәрi-дәрмектер, көлiк құралдары.
Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң материалдық резервтер жөнiндегi комитетi - мемлекеттiк материалдық резервтерге саналатын материалдық ресурстар.
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетi      - мұнай өнiмдерi, көмiр, азық-түлiк тауарлары, мүлiктiк заттар, көлiк құралдары. <*>
Мердiгерлiк жұмыстардың тапсырысшылары.

О конкурсах по государственным закупкам, организуемых в 1998 году Департаментом по государственным закупкам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан<*> Сноска. В названии, тексте и приложениях заменены слова - постановлением Правительства РК от 31 августа 1998 г. N 817 ~P980817.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1998 г. № 140
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 июля 1997 г. Z970163_ "О государственных закупках", в целях эффективного расходования средств республиканского и местных бюджетов, а также внебюджетных фондов на приобретение в государственную собственность товаров и на получение необходимых государству работ и услуг Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить номенклатуру товаров, работ, услуг, приобретаемых за счет средств республиканского бюджета, (приложение 1) и перечень заказчиков, осуществляющих закупки товаров, работ и услуг (приложение 2), организатором конкурсов по государственным закупкам которых выступает Департамент по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 31 августа 1998 г. N 817 P980817_ .
2. Министерствам, государственным комитетам, центральным исполнительным органам, не входящим в состав Правительства Республики Казахстан, иным государственным органам и организациям, местным исполнительным органам обеспечить своевременное представление в Департамент по государственным закупкам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан необходимых данных о номенклатуре и объемах приобретаемых в 1998 году товаров, работ и услуг, сроках их поставки и источниках финансирования для проведения конкурсов в установленном законодательством порядке.
3. Департаменту по государственным закупкам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан организовать в 1998 году конкурсы на государственную закупку товаров, работ и услуг по утвержденным номенклатуре и перечню заказчиков в согласованные с ними сроки.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 февраля 1998 г. № 140
Номенклатура товаров, работ, услуг, приобретаемых за счет
средств республиканского бюджета, организатором
конкурсов по государственным закупкам которых
выступает Департамент по государственным закупкам
Министерства энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Сноска. В названии дополнены слова - постановлением Правительства РК от 31 августа 1998 г. N 817 P980817_ .
Нефтепродукты.
Уголь
Организационная техника (для компьютеризации школ).
Подрядные работы (по вновь начинаемым объектам, включенным в перечень, утверждаемый постановлением Правительства Республики Казахстан "Об инвестиционной программе Республики Казахстан на соответствующий год")
Продовольственные товары (промышленного производства общей стоимостью однородных видов товаров не менее 10000 расчетных показателей, установленных законодательством Республики Казахстан на первый квартал соответствующего финансового года)
Вещевое имущество (общей стоимостью однородных видов товаров не менее 10000 расчетных показателей, установленных законодательством Республики Казахстан на первый квартал соответствующего финансового года)
Медикаменты и медицинское имущество (приобретаемые в централизованном порядке)
Транспортные средства
Материальные ресурсы, закладываемые в государственный материальный резерв.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 февраля 1998 г. № 140
Перечень заказчиков, осуществляющих закупки
товаров, работ и услуг, организатором конкурсов
по государственной закупке которых выступает
Департамент по государственным закупкам
Министерства энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлением Правительства РК от 31 августа 1998 г. N 817 P980817_ .
Министерство обороны Республики Казахстан - нефтепродукты, уголь, продовольственные товары, вещевое имущество, транспортные средства.
Министерство внутренних дел Республики Казахстан - нефтепродукты, уголь, продовольственные товары, вещевое имущество, транспортные средства.
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан вещевое имущество, транспортные средства.
Республиканская гвардия - нефтепродукты, продовольственные товары, вещевое имущество, транспортные средства.
Генеральная Прокуратура Республики Казахстан - вещевое имущество, транспортные средства.
Служба "Барлау" Республики Казахстан - вещевое имущество, транспортные средства.
Служба охраны Президента Республики Казахстан - вещевое имущество, транспортные средства.
Министерство образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан - организационная техника, медикаменты, транспортные средства.
Комитет по государственным материальным резервам Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан - материальные ресурсы, закладываемые в государственный материальный резерв.
Комитет по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан - нефтепродукты, уголь, продовольственные товары, вещевое имущество, транспортные средства.
Заказчики подрядных работ.