Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 қарашадағы N 1640 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 2 наурыздағы N 161
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 қарашадағы N 1640 P971640_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
үшiншi тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне төрт вице-министр, оның iшiнде бiр бiрiншi, сондай-ақ он жетi адамнан тұратын алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.";
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 қарашадағы N 1640 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi туралы ережеде:
49-тармақтың алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Штат кестесi Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген қызметкерлер саны мен еңбекақы төлеу қоры шегiнде бекiтiледi".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1997 г. N 1640
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 1998 г. № 161
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1997 г. № 1640 P971640_ "Вопросы Министерства финансов Республики Казахстан" следующие изменения:
пункт третий изложить в следующей редакции:
"3. Разрешить Министерству финансов Республики Казахстан иметь четырех вице-Министров, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 17 человек.";
в Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 1997 г. N 1640 "Вопросы Министерства финансов Республики Казахстан":
абзац шестой пункта 49 изложить в следующей редакции:
"утверждает штатное расписание в пределах установленной Правительством Республики Казахстан численности и фонда оплаты труда".
Премьер-Министр
Республики Казахстан