Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 4 ақпандағы N 76 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 3 наурыздағы N 163
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Шардара ГЭС-i" акционерлiк қоғамын құру мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 4 ақпандағы N 76 P980076_ қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
5-тармақтағы "тиiмдi жұмыс iстеуiн" деген сөздерден кейiн
"Шардара су қоймасы мен оның құрылыстарын ұстауды, Оңтүстiк Қазақстан,
Қызылордда облыстарын кепiлдендiрiлген сумен жабдықтауды" деген
сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 6-тармақпен толықтырылсын:
"6. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Су
ресурстары жөнiндегi комитетi экологиялық талаптарды ескере отырып
аймақта су ресурстарын реттеудi және кешендi пайдалануды қамтамасыз
етсiн".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1998 г. № 76
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 1998 г. № 163
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1998 г. № 76 P980076_ "Вопросы создания акционерного общества "Шардаринская ГЭС" следующие дополнения:
в пункте 5 после слов "Шардаринская ГЭС" дополнить словами "содержание Шардаринского водохранилища и его сооружений, гарантированное водоснабжение Южно-Казахстанской, Кызылординской областей;
дополнить пунктом 6 следующего содержания:
"6. Комитету по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить регулирование и комплексное использование водных ресурсов в регионе с учетом экологических требований".
Премьер-Министр
Республики Казахстан