Қазақстан Республикасында сатып алу үшiн орнын толтыру төлемiне жататын Заем туралы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу бойынша келiссөздер жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 31 наурыз N 276. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.10. N 1359 қаулысымен. ~P991359
Ақша қаражаттарының республикалық бюджет кiрiсiне түсуiн қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп "Теңiзмұнайгаз" және "Қазақойл" акционерлiк қоғамдарының қатысуымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң атынан мемлекетке кредит берушiлердiң талап ету құқықтарының көшуiн қамтамасыз ететiн 1993 жылғы 2 сәуiрдегi Қазақстан Республикасында сатып алу үшiн орнын толтыру төлемiне жататын Заем туралы келiсiмге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы "Теңiзшевройл" жауапкершiлiгi шектеулi әрiптестiгiмен және "Трансошен Шеврон Компани" компаниясымен республикалық бюджетке көрсетiлген заем бойынша қаражаттардың (оның iшiнде проценттердiң) түсуiн қамтамасыз ету мақсатында келiссөздер
жүргiзсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi осы
қаулының 1-тармағына сәйкес тараптар тиiстi толықтырулар мен
өзгерiстерге қол қойылғаннан кейiн көрсетiлген заем бойынша
қаражаттардың бюджетке толық және уақтылы түсуiне бақылау жасауды
қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О проведении переговоров по внесению изменений и дополнений в Договор о займе, относящийся к выплате возмещения за приобретение в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1998 г. N 276. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 10 сентября 1999 г. N 1359 ~P991359
В целях обеспечения поступлений в доход республиканского бюджета денежных средств Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному комитету Республики Казахстан по инвестициям совместно с Министерством финансов Республики Казахстан с участием акционерных обществ "Тенгизмунайгаз" и "Казахойл" провести переговоры с партнерством с ограниченной ответственностью "Тенгизшевройл" и компанией "Трансошен Шеврон Компани" о внесении изменений и дополнений в Договор о займе, относящийся к выплате возмещения за приобретение в Республике Казахстан от 2 апреля 1993 года, обеспечивающих переход прав требования кредиторов к государству в лице Министерства финансов Республики Казахстан с целью поступления средств по указанному займу (в том числе процентов) в республиканский бюджет.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан после подписания сторонами в соответствии с пунктом 1 настоящего постановления соответствующих изменений и дополнений обеспечить контроль за полным и своевременным поступлением в бюджет средств по указанному займу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан