Қызылорда облысындағы су тасқынына қарсы жұмыстарды жүргiзуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 29 сәуiрдегi N 392
Сырдария өзенiнде 1998 жылғы қатты су тасқынының зардаптарын жоюға және елдi мекендердi, шаруашылық объектiлерiн бұдан әрi мүмкiн болатын су басуын болдырмауға байланысты шараларды жүргiзу үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюды қоса алғанда, төтенше жағдайлар мен шараларды қаржыландыру үшiн, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қорынан Сырдария өзенiнiң арнасы бойындағы су тасқынына қарсы жұмыстарды жүргiзуге Қызылорда облысының әкiмiне 20 млн. теңге бөлiнсiн.
2. Қызылорда облысының әкiмi 1998 жылғы тасқынға қарсы жұмыстардың орындалу қорытындысы бойынша Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетiне хабарласын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдалануына бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О выделении средств для проведения противопаводковых работ в Кызылординской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1998 г. N 392
Для проведения мероприятий, связанных с устранением последствий прохождения повышенного паводка 1998 года на реке Сырдарья, и предотвращения в дальнейшем возможных подтоплений населенных пунктов, хозяйственных объектов Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций и мероприятий, включая ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, акиму Кызылординской области 20 млн.тенге на проведение противопаводковых работ по руслу реки Сырдарья.
2. Акиму Кызылординской области по итогам выполнения
противопаводковых работ 1998 года проинформировать Комитет
Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить
контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан