Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 9 наурыздағы N 187 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 6 мамырдағы N 408
Қостанай облысының ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлерiне 1998 жылы көктемгi егiс жұмыстарын жүргiзу үшiн мұнай өнiмдерiн берудi қосымша қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1998 жылы көктемгi егiс жұмыстарын жүргiзу үшiн мұнай
өнiмдерiн беру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылғы 9 наурыздағы N 187
P980187_
қаулысына мынадай
өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
"Қостанай" деген жолдағы "65,2" деген сан "77,2" деген санмен
ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдағы "271,0" деген сан "283,0" деген санмен
ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
"Қостанай" деген жолдағы "65,2" деген сан "77,2" деген санмен
ауыстырылсын;
"ССL-ойл" "__" "25,2" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы
жолмен толықтырылсын:
МТҰК "ҚазТрансОйл" "__" 12,0:
"Барлығы" деген жолдағы "271,0" деген сан "283,0" деген санмен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 1998 г. N 187
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1998 г. N 408
В целях дополнительного обеспечения поставок нефтепродуктов сельским товаропроизводителям Костанайской области для проведения весенне-полевых работ в 1998 году Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 1998 г. N 187 "О мерах по поставке нефтепродуктов для проведения весенне-полевых работ в 1998 году" следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
по строке "Костанайская" цифру "65,2" заменить цифрой "77,2";
по строке "Итого" цифру "271,0" заменить цифрой "283,0";
в приложении 2 к указанному постановлению:
по строке "Костанайская" цифру "65,2" заменить цифрой "77,2";
после строки "ССL-ойл" "-" "25,2" дополнить строкой следующего содержания:
"НКТН "КазТрансОйл" "-" "12,0";
по строке "Всего" цифру "271,0" заменить цифрой "283,0".
Премьер-Министр
Республики Казахстан