Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң салық және кеден жеңiлдiктерiн беру мәселелерi жөнiндегi кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 13 мамырдағы N 431
"Салық және бюджетке төленетiн басқа мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 2235 Z952235_ Заң күшi бар Жарлығының 2 бабының 4-тармағына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат), "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2368 Z952368_ Заң күшi бар Жарлығының 148-бабына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 13), "Шетел инвестициялары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Заңының 2-бабына сәйкес (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж., N 17-18, 218-құжат) Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң салық және кеден жеңiлдiктерiн
беру туралы мәселелер жөнiндегi күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң қоса
берiлiп отырған тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы оған қол қойылған сәттен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 13 мамырдағы
N 431 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң салық және
кеден жеңiлдiктерiн беру мәселелерi жөнiндегi
күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 4 қаңтардағы N 7 қаулысын iске асыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 қаңтардағы N 57 қаулысы.
2. "Көмiр өнеркәсiбi саласының жұмысын тұрақтандыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 24 қаңтардағы N 74 P950074_ қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Көмiр саласының жұмысын тұрақтандыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" 1995 жылғы 24 қаңтардағы N 74 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 наурыздағы N 343 қаулысы.
4. "Өнеркәсiп орындарының жұмысын тұрақтандыруды қамтамасыз ету жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 30 наурыздағы N 370 P950370_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 11, 128-құжат).
5. "Фармация" мемлекеттiк акционерлiк холдинг компаниясын қайта құру мен дәрi-дәрмек нарығын дамыту мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 сәуiрдегi N 449 P950449_ қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 12, 145-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам предоставления налоговых и таможенных льгот
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1998 г. № 431
В соответствии с пунктом 4 статьи 2 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 24 апреля 1995 г. № 2235 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 6, ст. 43), статьей 148 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 20 июля 1995 г. № 2368 "О таможенном деле в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 13), статьей 2 Закона Республики Казахстан от 16 июля 1997 г. "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об иностранных инвестициях" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., № 17-18, ст. 218) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам предоставления налоговых и таможенных льгот.
2. Настоящее постановление вступает в силу с момента его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 мая 1998 г. № 431
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
по вопросам предоставления
налоговых и таможенных льгот
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 января 1995 г. № 57 "О дополнительных мерах по реализации постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 января 1994 г. № 7".
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 января 1995 г. № 74 "О дополнительных мерах по стабилизации работы угольной отрасли".
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 марта 1995 г. № 343 "О внесении дополнений и изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 января 1995 г. № 74 "О дополнительных мерах по стабилизации работы угольной отрасли".
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 марта 1995 г. № 370 "О дополнительных мерах по обеспечению стабилизации работы промышленных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 11, ст. 128).
5. Пункт 4 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 апреля 1995 г. № 449 "Вопросы реорганизации Государственной акционерной холдинговой компании "Фармация" и развития рынка лекарственных средств" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 12, ст. 145).

6. "1995 жылы көктемгi егiс жұмыстарын жүргiзу үшiн ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiн жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 сәуiрдегi N 546 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 14, 165-құжат).
7. "Ащысай полиметалл комбинаты" акционерлiк қоғамының шахталық су төккiшiн Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң резерв қорынан қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 15 мамырдағы N 676 P950676_ қаулысының 2-тармағы.
8. "Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң импортталатын тауарларға кедендiк баж салығын төлеуден босату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 29 маусымдағы N 891 P950891_ қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Аппаратының Өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiн импортталатын тауарларға кеден бажын төлеуден босату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 30 маусымдағы N 901 P950901_ қаулысы.
10. "Алкогольдi және алкогольсiз iшiмдiктер өндiрiсi үшiн импортталатын тауарларға баж салығының ставкаларын белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 тамыздағы N 1148 P951148_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАж-ы, 1995 ж., N 28, 342-құжат).
11. "Импортталатын жиhаздардың бөлшектерi мен жинақтаушы бөлiктерiне баж салығының ставкаларын белгiлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 тамыздағы N 1163 P951163_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 29, 349-құжат).
12. "Телерадио хабарлары мен деректер берудiң ұлттық спутниктiк жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 қыркүйектегi N 1284 P951284_ қаулысының 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 31, 388-құжат).
13. "Өнеркәсiп пен ауыл шаруашылығын дамытуды ынталандыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 6 қазандағы N 1311 P951311_ қаулысының 3 және 4-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 32, 405-құжат).
14. "Мұнайгаз саласындағы кәсiпорындардың бюджетке төлемдерiнiң мерзiмiн ұзарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 2 қарашадағы N 1444 P951444_ қаулысы.
15. "Қазақстан Республикасынан экспортталатын шикiзат тауарларын кедендiк жариялау және оларға салық салу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 6 қарашадағы N 1461 P951461_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 35, 439-құжат).

6. Пункты 1, 3-7 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 апреля 1995 г. № 546 "О дополнительных мерах по обеспечению сельскохозяйственных товаропроизводителей горюче-смазочными материалами для проведения весенних полевых работ в 1995 году" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 14, ст. 165).
7. Пункт 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 мая 1995 г. № 676 "О финансировании шахтного водоотлива акционерного общества "Ачисайский полиметаллический комбинат" из резервного фонда Кабинета Министров Республики Казахстан".
8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 июня 1995 г. № 891 "Об освобождении Министерства иностранных дел Республики Казахстан от уплаты таможенных пошлин на импортируемые товары".
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июня 1995 г. № 901 "Об освобождении Производственно-эксплуатационного объединения Аппарата Кабинета Министров Республики Казахстан от уплаты таможенных пошлин на импортируемые товары".
10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21
августа 1995 г. № 1148 "Об установлении ставок таможенных пошлин на
импортируемые товары, предназначенные для производства алкогольных и
безалкогольных напитков" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 28,
ст. 342).
11. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23
августа 1995 г. № 1163 "Об установлении ставок таможенной пошлины на
импортируемые детали мебели и комплектующие" (САПП Республики Казахстан,
1995 г., № 29, ст. 349).
12. Пункт 5 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от
26 сентября 1995 г. № 1284 "О национальной спутниковой системе
телерадиовещания и передачи данных" (САПП Республики Казахстан, 1995 г.,
№ 31, ст. 388).
13. Пункты 3 и 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 6
октября 1995 г. № 1311 "О дополнительных мерах по стимулированию развития
промышленности и сельского хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 1995 г.,
№ 32, ст. 405).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995
г. № 1444 "Об отсрочке по платежам в бюджет предприятий нефтегазовой
отрасли".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября
1995 г. № 1461 "О таможенном декларировании и налогообложении сырьевых
товаров, экспортируемых из Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан,
1995 г., № 35, ст. 439).

16. "Алматы темiр жол басқармасын тәуекелдiк үшiн төлемдер жөнiндегi мiндеттемелерден босату туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 30 қарашадағы N 1613 P951613_ қаулысы.
17. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 6 қарашадағы N 1461 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 қаңтардағы N 130 P960130_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 6, 37-құжат).
18. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 24 қаңтардағы N 74 қаулысының 2-тармағының қолданылуын ұзарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 ақпандағы N 168 P960168_ қаулысы.
19. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 6 қарашадағы N 1461 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 шiлдедегi N 848 P960848_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 30, 271-құжат).
20. "Қазақстан Республикасының қара металлургия және алюминий саласының шикiзат базасы кәсiпорындарының өнiм шығару көлемiн ұлғайтуды қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 24 қаңтардағы N 100 P970100_ қаулысы.
21. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 12 тамыздағы N 269 өкiмi.

16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября
1995 г. № 1613 "Об освобождении Управления Алматинской железной дороги от
обязательств по платежам за риск".
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января
1996 г. № 130 "О внесении дополнения в постановление Правительства
Республики Казахстан от 6 ноября 1995 г. № 1461" (САПП Республики Казахстан,
1996 г., № 6, ст. 37).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 1996
г. № 168 "О продлении действия пункта 2 постановления Кабинета Министров
Республики Казахстан от 24 января 1995 г. № 74".
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1996 г.
№ 848 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики
Казахстан от 6 ноября 1995 г. № 1461" (САПП Республики Казахстан, 1996 г.,
№ 30, ст. 271).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января
1997 г. № 100 "О мерах по обеспечению роста объемов выпуска продукции
предприятиями сырьевой базы черной металлургии и алюминиевой подотрасли
Республики Казахстан".
21. Распоряжение Премьер - Министра Республики Казахстан от 12 августа
1997 г. № 269.