Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 қыркүйектегi N 1393 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 18 маусымдағы N 554
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң кассалық орындалуын ынталандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Республикалық бюджетте тұратын ұйымдардың ұйымдарға (тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулердi берушiлерге) пайда болған берешектерiн, оларды соңғыларының республикалық бюджетке төленетiн төлемдер бойынша берешектерiн өтеуi есебiне есептеу жолымен өтеудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 қыркүйектегi N 1393 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 44, 408-құжат) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1997 г. N 1393
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1998 г. N 554
В целях стимулирования кассового исполнения республиканского и местных бюджетов Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1997 г. N 1393 P971393_ "Об утверждении Порядка погашения образующихся задолженностей организаций, состоящих на республиканском бюджете, организациям (поставщикам товаров, работ и услуг) путем зачета их в счет погашения последними задолженностей по платежам в республиканский бюджет" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 44, ст. 408).
Премьер-Министр
Республики Казахстан