Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 3 шiлдедегi N 635
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Астана қаласындағы әуежайды қайта жаңарту жобасын қаржыландыру үшiн қаражат тарту жөнiндегi шаралар туралы" 1998 жылғы 1 сәуiрдегi N 278 P980278_ және "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес сыртқы заемды қайта қаржыландыру туралы" 1998 жылғы 12 маусымдағы N 529 P980529_ қаулыларына сәйкес тартылған Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгiмен сыртқы мемлекеттiк емес заемды алудың рәсiмiн жеделдету мақсатында, сондай-ақ дефолт фактiлерiн болдырмау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Астана қаласындағы әуежайды қайта жаңарту жобасын қаржыландыру үшiн қаражат тарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 1 сәуiрдегi N 278 қаулысына:
2-тармақтың 2) тармақшасы мынандай редакцияда жазылсын;
"2) Ақмола қоры" жабық акционерлiк қоғамы осы тармақтың 1) тармақшасында көрсетiлген заемшы және заемға қызмет көрсету жөнiндегi агент болып белгiленсiн;
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепiлдiгi бар мемлекеттiк емес сыртқы заемды қайта қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 12 маусымдағы N 529 қаулысында:
4-тармақтың 3) тармақшасындағы "қаулысында айқындалған шарттарда банкпен" деген сөздер "қаулысымен белгiленген агентпен" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 1998 г. № 635
В целях ускорения процедуры получения внешнего негосударственного займа под государственную гарантию Республики Казахстан, привлекаемого в соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 1998 г. № 278 "О мерах по привлечению средств для финансирования проекта реконструкции аэропорта и развития инфраструктуры в г. Астана" и от 12 июня 1998 г. № 529 "О рефинансировании негосударственного внешнего займа, имеющего государственную гарантию Республики Казахстан", а также в целях избежания фактов дефолта Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 1998 г. № 278 P980278_ "О мерах по привлечению средств для финансирования проекта реконструкции аэропорта и развития инфраструктуры в г. Астана":
подпункт 2 пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2) Определить заемщиком и агентом по обслуживанию займа, указанного в подпункте 1 настоящего пункта, закрытое акционерное общество "Фонд Акмола";
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1998 г. № 529 "О рефинансировании негосударственного внешнего займа, имеющего государственную гарантию Республики Казахстан":
в подпункте 3 пункта 4 слова "банком, определяемым на условиях постановления" заменить словами "агентом, определенным постановлением".
Премьер-Министр
Республики Казахстан