Республикалық бюджеттiң ағымды шығыстарын қаржыландыру үшiн қаражат тарту шаралары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 4 шiлдедегi N 638
"1998 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 9 желтоқсандағы Заңын (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж, N 22, 334-құжат) орындау үшiн, сондай-ақ ауыл шаруашылығын дамыту жөнiндегi бағдарламаларды орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" жабық акционерлiк қоғамынан Азия Даму Банкiнiң ауыл шаруашылығы секторына арналған бағдарламалық заемының Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығын дамыту жөнiндегi бағдарламаларды жүзеге асыру мақсатында 23 миллион АҚШ доллары сомасындағы қаражатын қарызға алу тапсырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" жабық акционерлiк қоғамына қарызға алынған қаражаттың қайтарылуын 1998 жылдың 31 желтоқсанынан кешiктiрмеудi қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О мерах по привлечению средств для финансирования текущих расходов республиканского бюджета
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 1998 г. № 638
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 9 декабря 1997 г. "О республиканском бюджете на 1998 год" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., № 22, ст. 334), а также в целях выполнения программ по развитию сельского хозяйства Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Поручить Министерству финансов Республики Казахстан произвести заимствование у закрытого акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" средств Программного займа Азиатского банка развития для сельскохозяйственного сектора с целью осуществления финансирования программ по развитию сельского хозяйства Республики Казахстан в сумме 23 миллиона долларов США.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить возврат закрытому акционерному обществу "Фонд развития малого предпринимательства" заимствованных средств не позднее 31 декабря 1998 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан