Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 8 шiлдедегi N 648 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң "Қару (Арсенал) -1" және "Қару (Арсенал) - 2" республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 6 қарашадағы N 1502 P971502_ қаулысының 4-тармағын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 461-1 және 461-2 жолдармен толықтырылсын;
"461-1 "Қару (Арсенал) - 1"
республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны (шаруашылық
жүргiзу құқығында)          Алматы қаласы
461-2 "Қару (Арсенал) - 2"
республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны (шаруашылық
жүргiзу құқығында)          Алматы қаласы".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. № 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1998 года № 648. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Во исполнение пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1997 г. N 1502 P971502_ "О создании республиканских государственных предприятий "Кару (Арсенал) - 1" и "Кару (Арсенал) - 2" Министерства внутренних дел Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256) следующее дополнение:
Перечень республиканских государственных предприятий, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 461-1 и 461-2, следующего содержания:
"461-1 Республиканское государственное
предприятие "Кару (Арсенал) - 1"
(на праве хозяйственного ведения)       г. Алматы
461-2 Республиканское государственное
предприятие "Кару (Арсенал) - 2"
(на праве хозяйственного ведения)        г. Астана".
Премьер-Министр
Республики Казахстан