Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551 және 1997 жылғы 21 қарашадағы N 1636 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 1 шiлдедегi N 728
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1.
2.
ЕСКЕРТУ. 1,2-тармақтар күшін жойды - ҚРҮ-нің 1999.04.09. N 394
қаулысымен. P990394_
3. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655 Жарлығын iске асыру мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551 P971551_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының аппараты қызметкерлерiнiң штат саны" деген 2-қосымшадағы "Бiрлiктердiң саны" деген бағандағы "Еңбекәлеуметминi" деген жолдағы "159" деген сан "170" деген санмен ауыстырылсын;
"Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiк" деген жолындағы "478" деген сан "467" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары аппаратының қызметкерлерiне қызмет көрсетуге арналған қызметтiк жеңiл автомобильдер санының лимитi" деген 3-қосымшадағы "Бiрлiктердiң саны" деген бағандағы "Еңбекәлеуметминi" деген жолдағы "5" деген сан "6" деген санмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1551 и от 21 ноября 1997 г. N 1636
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1998 г. N 728
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. (Пункты 1,2 утратили силу - постановлением Правительства РК от 9 апреля 1999 г. N 391 P990391_ )
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1551 P971551_ "Вопросы реализации Указа Президента Республики Казахстан" от 10 октября 1997 г. N 3655" следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению "Штатная численность работников аппарата государственных органов Республики Казахстан" в графе "Количество, единиц", в строке "Минтрудсоцзащиты" цифру "159" заменить на цифру "170";
по строке "Агентство по стратегическому планированию и реформам" цифру "478" заменить цифрой "467";
в приложении 3 к указанному постановлению "Лимит количества служебных легковых автомобилей для обслуживания работников аппарата государственных органов Республики Казахстан" в графе "Количество, единиц", в строке "Минтрудсоцзащиты" цифру "5" заменить цифрой "6".
Премьер-Министр
Республики Казахстан