1999 жылға арналған мемлекеттік бюджетті әзірлеу үшін Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі комитетінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 5 қыркүйек N 858
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 шілдедегі N 703 P980703_ қаулысының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі комитетінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесі бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі комитеті:
1998 жылдың 7 қыркүйегіне дейін мерзімде Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен және Қаржы министрлігімен келісім бойынша жоғарыда аталған тізбеге сәйкес Комитеттің мемлекеттік тапсырыстарын қалыптастыру жөніндегі әдістемелік құжаттарды бекітсін;
бір айлық мерзім ішінде қолданылып жүрген нормативтік құқықтық актілерді осы қаулыға сәйкес келтіру туралы Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныс әзірлесін және енгізсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
5 қыркүйектегі
N 858 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті
қорғау жөніндегі комитетінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының
тізбесі
__________________________________________________________________________
|N |          Атауы                    |  1998 жылғы  |  1999 жылға
|  |                                   | қаржыландыру |   арналған
|  |                                   |    нысаны    | қаржыландыру
|  |                                   |              |    нысаны
|__|___________________________________|______________|____________________
|13|Экономикалық қызметке байланысты   |              |
|  |басқа да қызмет көрсетулер         |              |
|  |Республикалық деңгейде әкімшілік   |Ұстауға       | Ұстауға
|  |шығыстар                           |              |
|  | Орталық органның аппараты         |              |
|  |Аумақтық органдарының аппараты     |              |
|  |Республикалық деңгейде орындалатын | Бұл да       |  Көрсетілген
|  |мемлекеттік тапсырыстар            |              | қызметтер үшін
|  |Ғимараттарды күту және қызметкер-  |              |
|  |лердің қызметін қамтамасыз ету     |              |
|__|___________________________________|______________|____________________

Об утверждении перечня программ и подпрограмм Комитета Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции для разработки государственного бюджета на 1999 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 858
Во исполнение пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1998 года № 703 P980703_ "О некоторых вопросах разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень программ и подпрограмм Комитета Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции, финансируемых из республиканского бюджета (прилагается).
2. Комитету Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции:
в срок до 7 сентября 1998 года утвердить по согласованию с Министерством энергетики, индустрии и торговли и Министерством финансов Республики Казахстан методические документы по формированию государственных заказов Комитета в соответствии с вышеназванным перечнем;
в месячный срок подготовить и внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении действующих нормативных правовых актов в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от  5 сентября 1998 года № 858
Перечень
программ и подпрограмм Комитета Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий и защите конкуренции,
финансируемых из республиканского бюджета
____________________________________________________________________________
| № |                                     |      Форма     |    Форма       |
|   |             Наименование            | финансирования | финансирования |
|   |                                     |   в 1998 году  |   на 1999 год  |
|___|_____________________________________|________________|________________|
|   |                                     |                |                |
| 13|Прочие услуги, связанные с           |                |                |
|   |экономической деятельностью          |                |                |
|   |Административные расходы             | На содержание  | На содержание  |
|   |на республиканском уровне            |                |                |
|   |   Аппарат центрального органа       |                |                |
|   |   Аппарат территориальных органов   |                |                |
|   |Государственные заказы, выполняемые  |     То же      |За оказанные    |
|   |на республиканском уровне            |                |услуги          |
|   |   Обслуживание зданий и обеспечение |                |                |
|   |   деятельности работников           |                |                |
! __|_____________________________________|________________|________________|
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
15.12.98г.)