1999 жылға арналған мемлекеттік бюджетті әзірлеу үшін Қазақстан Республикасы Бас Прокуратурасының бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 16 қыркүйек N 896
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 шілдедегі N 703 P980703_ қаулысының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы Бас Прокуратурасының бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесі бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасына:
1998 жылдың 21 қыркүйегіне дейін мерзімде Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен және Қаржы министрлігімен келісім бойынша жоғарыда аталған тізбеге сәйкес Бас Прокуратураның мемлекеттік тапсырыстарын қалыптастыру жөніндегі әдістемелік құжаттарды бекіту;
бір айлық мерзім ішінде қолданылып жүрген нормативтік құқықтық актілерді осы қаулыға сәйкес келтіру туралы Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныс әзірлеу және енгізу ұсынылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
16 қыркүйектегі
N 896 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы Бас
Прокуратурасының бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының
тізбесі
__________________________________________________________________________
|N |          Атауы                    |  1998 жылғы  |  1999 жылға
|  |                                   | қаржыландыру |   арналған
|  |                                   |    нысаны    | қаржыландыру
|  |                                   |              |    нысаны
|__|___________________________________|______________|____________________
|3 |Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік   |              |
|  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік |              |
|  |шығыстар                           |Ұстауға       | Ұстауға
|  | Орталық органның аппараты         |              |
|  |Аумақтық органдардың аппараты      |              |
|  |Қылмыстық және жедел есептерді     | Бұл да       |  Бұл да
|  |жүргізу                            |              |
|  |Мемлекеттік мекемелер              |              |
|  |Құқықтық статистика және ақпарат   |              |
|  |орталығы                           |              |
|__|___________________________________|______________|____________________

Об утверждении перечня программ и подпрограмм Генеральной Прокуратуры Республики Казахстан для разработки государственного бюджета на 1999 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 896
В соответствии с пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1998 года № 703 P980703_ "О некоторых вопросах разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень программ и подпрограмм Генеральной Прокуратуры Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета (прилагается).
2. Рекомендовать Генеральной Прокуратуре Республики Казахстан:
в срок до 21 сентября 1998 года утвердить по согласованию с Министерством энергетики, индустрии и торговли и Министерством финансов Республики Казахстан методические документы по формированию государственных заказов Генеральной Прокуратуры в соответствии с вышеназванным перечнем;
в месячный срок подготовить и внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении действующих нормативных правовых актов в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 сентября 1998 года № 896
Перечень
программ и подпрограмм Генеральной Прокуратуры
Республики Казахстан, финансируемых из
республиканского бюджета
____________________________________________________________________________
| № |                                     |      Форма     |    Форма       |
|   |             Наименование            | финансирования | финансирования |
|   |                                     |   в 1998 году  |   на 1999 год  |
|___|_____________________________________|________________|________________|
| 3 |Общественный порядок и безопасность  |                |                |
|   |Административные расходы на          | На содержание  | На содержание  |
|   |республиканском уровне               |                |                |
|   |   Аппарат центрального органа       |                |                |
|   |   Аппарат территориальных органов   |                |                |
|   |Ведение криминального и оперативного |     То же      | На содержание  |
|   |учетов                               |                |                |
|   |       Государственные учреждения    |                |                |
|   |   Центр правовой статистики и       |                |                |
|   |   информации                        |                |                |
|___|_____________________________________|________________|________________|
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э. Жакупова
15.12.98г.)