1999 жылға арналған мемлекеттік бюджетті әзірлеу үшін Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 24 қыркүйек N 941
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 шілдедегі N 703 P980703_ қаулысының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігіне арналған бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесі бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігі (келісім бойынша):
1998 жылдың 30 қыркүйегіне дейін Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен және Қаржы министрлігімен келісім бойынша жоғарыда аталған тізбеге сәйкес Агенттіктің мемлекеттік тапсырыстарын қалыптастыру жөніндегі әдістемелік құжаттарын бекітсін;
бір айлық мерзім ішінде қолданылып жүрген нормативтік құқықтық актілерді осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныс әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
24 қыркүйектегі
N 941 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігінің
бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесі
__________________________________________________________________________
|N |          Атауы                    |  1998 жылғы  |  1999 жылға
|  |                                   | қаржыландыру |   арналған
|  |                                   |    нысаны    | қаржыландыру
|  |                                   |              |    нысаны
|__|___________________________________|______________|____________________
|1 |Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет |              |
|  |көрсетулер                         |              |
|  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік |Ұстауға       |Ұстауға
|  |шығыстар                           |              |
|  | Орталық органның аппараты         |              |
|  |Республикалық деңгейде орындалатын |              |
|  |мемлекеттік тапсырыстар            |              |
|  |Ғимараттарды күту және қызметкер-  |Бұл да        |  Көрсетілген
|  |лердің қызметін қамтамасыз ету     |              |қызметтер үшін
|  |Экономика мен мемлекеттік басқару  |              |   Бұл да
|  |саласындағы қолданбалы ғылыми      |              |
|  |зерттеулер                         |              |
|  |Мемлекеттік басқаруды стратегиялық |              |   Бұл да
|  |жоспарлауды енгізу                 |              |
|  |                                   |              |
|4 |Білім беру                         |              |
|  | Аппараттың кадрларын қайта        |              |
|  |даярлау                            |              |   Бұл да
|__|___________________________________|______________|____________________

Об утверждении перечня программ и подпрограмм Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан для разработки государственного бюджета на 1999 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 1998 года № 941
В соответствии с пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1998 года № 703 P980703_ "О некоторых вопросах разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень программ и подпрограмм для Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета (прилагается).
2. Агентству по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию):
в срок до 30 сентября 1998 года по согласованию с Министерством энергетики, индустрии и торговли и Министерством финансов Республики Казахстан методические документы по формированию государственных заказов Агентства в соответствии с вышеназванным перечнем;
в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении действующих нормативных правовых актов в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 сентября 1998 года № 941
Перечень
программ и подпрограмм Агентства по стратегическому планированию
и реформам, финансируемых из республиканского бюджета
____________________________________________________________________________
| № |                                     |      Форма     |    Форма       |
|   |             Наименование            | финансирования | финансирования |
|   |                                     |   в 1998 году  |   на 1999 год  |
|___|_____________________________________|________________|________________|
| 1 |Государственные услуги общего        |                |                |
|   |характера                            |                |                |
|   |Административные расходы на          | На содержание  | На содержание  |
|   |республиканском уровне               |                |                |
|   |   Аппарат центрального органа       |                |                |
|   |Государственные заказы, выполняемые  |    То же       |За оказанные    |
|   |на республиканском уровне            |                |услуги          |
|   |   Обслуживание зданий и обеспечение |                |                |
|   |   деятельности работников           |                |                |
|   |   Прикладные научные исследования   |                |      То же     |
|   |   в области экономики и             |                |                |
|   |   государственного управления       |                |                |
|   |Внедрение стратегического            |                |      То же     |
|   |планирования государственного        !                !                !
!   !управления                           |                |                |
| 4 |Образование                          |                |                |
|   |   Переподготовка кадров аппарата    |                |       То же    |
|___|_____________________________________|________________|________________|
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
15.12.98г.)