Өнеркәсiп саясатын және отандық тауар өндiрушiлердi мемлекеттiк қолдауды iске асыру жөнiндегi мақсатты топ құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 15 қазандағы N 1039
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Елдегi жағдай, iшкi және
сыртқы саясаттың негiзгi бағыттары туралы: жаңа ғасырда қоғамды
демократияландыру, экономикалық және саяси реформа" атты Қазақстан
халқына Жолдауына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Өнеркәсiп саясатын және отандық тауар өндiрушiлердi мемлекеттiк
қолдауды iске асыру жөнiнде мына құрамда Үкiметтiк мақсатты топ
құрылсын:
Әблязов Мұхтар           - Мақсатты топтың төрағасы, Қазақстан
Қабылұлы                   Республикасының Энергетика, индустрия
және сауда министрi
Ертілесова Жанат         - Қазақстан Республикасының
Жұрғалиқызы                Қаржы министрiнің бірінші
вице-министрі, төрайым
Солдченко Роман          - Қазақстан Республикасы Энергетика,
Владимирович               индустрия и сауда министрлiгiнiң
Экономикалық жоспарлау жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы
Мәсiмов Кәрiм            - Қазақстан Халықтық Жинақ Банкi
Қажымқанұлы                Басқармасының төрағасы
Yмбетов Алтынбек         - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры"
Смағұлұлы                  жабық акционерлiк қоғамының президентi
Ескерту. Құрам өзгердi - ҚРY-нiң »1998.12.07. N 1255 қаулысымен.
P981255_
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚРҮ-нің 1999.02.24. N 169 қаулысымен.
P990169_
2. Үкiметтiк мақсатты топ:
1998 жылдың 1 қарашасына дейiн өнеркәсiп саясатын және отандық
тауар өндiрушiлердi мемлекеттiк қолдауды iске асыру жөнiндегi iс-қимыл
жоспарын әзiрлесiн;
- кәсiпорындардың төлем қабiлетiнiң сұранысын генерациялайтын
жұмысының;
- iрiктемелi мемлекеттiк қолдау көрсету үшiн өнеркәсiптiң өңдеушi
салалары кәсiпорындарының мониторингiн ұйымдастырсын;
Премьер-Министрге өнеркәсiп саясатын және отандық тауар
өндiрушiлердi мемлекеттiк қолдауды орындаудың барысы туралы жүйелi
түрде хабарлап отырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об образовании Правительственной целевой группы по реализации промышленной политики и государственной поддержки отечественных товаропроизводителей
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 1998 года N 1039
В соответствии с поручением Президента Республики Казахстан,
вытекающим из Послания народу Казахстана 30 сентября 1998 года
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать Правительственную целевую группу по реализации
промышленной политики и государственной поддержки отечественных
товаропроизводителей в составе:
Сноска. Состав группы изменен - постановлениями Правительства РК от 7
декабря 1998 г. N 1255
P981255_
; от 24 февраля 1999 г. N 169
Р990169_
.
Аблязов Мухтар Кабулович       - Министр энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан,
председатель
Ертлесова Жаннат Джургалиевна  - первый вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Солодченко Роман Владимирович  - Председатель Комитета по
экономическому планированию
Министерства энергетики,
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Масимов Карим Кажимканович     - Председатель Правления
Акционерного Народного
Сберегательного банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Умбетов Алтынбек               - президент закрытого акционерного
Смагулович                       общества "Фонд развития малого
предпринимательства"
2. Правительственной целевой группе:
до 1 ноября 1998 года разработать план действий по реализации промышленной политики и государственной поддержки отечественных товаропроизводителей;
организовать мониторинг:
работы предприятий, генерирующих платежеспособный спрос;
предприятий обрабатывающих отраслей промышленности для оказания селективной государственной поддержки.
3. Правительственной целевой группе регулярно информировать Премьер-Министра о ходе выполнения промышленной политики и государственной поддержки отечественных товаропроизводителей.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан