Қазақстан Республикасы Yкіметінің 1997 жылғы 24 шілдедегі N 1173 және 1998 жылғы 24 маусымдағы N 592 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Yкіметінің 1998 жылғы 11 қарашадағы N 1148 қаулысы
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй бөлудің және жалдаудың тетігін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Yкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. "Ақмола қаласына көшірілуге жататын мемлекеттік органдар мен ұйымдардың қызметкерлеріне мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілген тұрғын үйді жалдаудың үлгі шартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкіметінің 1997 жылғы 24 шілдедегі N 1173 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 34, 315-құжат):
аталған қаулымен бекітілген, Ақмола қаласына көшірілуге жататын мемлекеттік органдар мен ұйымдардың қызметкерлеріне мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілген тұрғын үйді жалдаудың үлгі шартында:
атауындағы және мәтініндегі "Ақмола" деген сөздер "Астана" деген сөздермен ауыстырылсын;
"VI. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді сатып алу кезіндегі шарттар" деген тарау алынып тасталсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.07.2013 № 673 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 года № 1173 и от 24 июня 1998 года № 592
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 1998 года № 1148
В целях совершенствования механизма предоставления и найма жилища из государственного жилищного фонда Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1997 года № 1173 "Об утверждении Типового договора найма жилища из государственного жилищного фонда, предоставленного работникам государственных органов и организаций, подлежащих передислокации в город Акмолу" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 34, ст. 315):
в Типовом договоре найма жилища из государственного жилищного фонда, предоставленного работникам государственных органов и организаций, подлежащих передислокации в город Акмолу, утвержденном вышеуказанным постановлением:
в названии и тексте слова "Акмолу", "Акмола" заменить словами "Астану", "Астана";
раздел "VI. Условия при выкупе жилища из государственного жилищного фонда" исключить.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.07.2013  № 673 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Премьер-Министр
Республики Казахстан