Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервтік қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 17 қараша N 1165
Жамбыл облысының Жаңатас және Қаратау қалаларын жылумен жабдықтау жөніндегі жағдайды тұрақтандыру және 1998-1999 жылдардың күзгі-қысқы кезеңіне байланысты төтенше жағдайларды болдырмау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервтік қорынан Жамбыл облысының әкіміне төтенше жағдайларды болдырмауға байланысты жұмыстарды қаржыландыруға және тұрғындардың тұрмыс-тіршілігін қамтамасыз ету мәселелерін оңтайландыру мақсатында оларды жинақы орналастыру жөніндегі бағдарламаларды жүзеге асыруға 25000000 (жиырма бес миллион) теңге, Жаңатас қаласы үшін - 20000000 (жиырма миллион) теңге және Қаратау қаласы
үшін - 5000000 (бес миллион) теңге бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың
мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1998 года № 1165
В целях стабилизации положения по теплоснабжению городов Жанатаса и Каратау Жамбылской области и предотвращения чрезвычайных ситуаций, связанных с осенне-зимним периодом 1998-1999 годов Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан акиму Жамбылской области 25000000 (двадцать пять миллионов) тенге на финансирование работ,связанных предотвращением чрезвычайных ситуаций, и осуществление программы по компактному расселению жителей в целях оптимизации вопросов их жизнеобеспечения, для города Жанатаса - 20000000 (двадцать миллионов) тенге и города Каратау - 5000000 (пять миллионов) тенге.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за
целевым использованием выделяемых средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:     А.Е. Турсынова
Специалист:   Э.А. Жакупова