Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 24 ақпандағы N 205 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 3 желтоқсан N 1226
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кәсіпорындар мен ұйымдардың өзара берешегінің ішкі республикалық есебін өткізу нәтижелері бойынша ресімделген мерзімді айналым вексельдерін өтеу туралы" 1995 жылғы 24 ақпандағы N 205 P950205_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 7, 81-құжат) күші 1995 жылғы 5 сәуірден бастап жойылған деп есептелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 февраля 1995 года № 205
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1998 года № 1226
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Считать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики
Казахстан от 24 февраля 1995 года № 205
P950205_
"О погашении срочных
обращаемых векселей Министерства финансов Республики Казахстан,
оформленных по результатам проведения внутриреспубликанского зачета взаимной
задолженности предприятий и организаций" (САПП Республики Казахстан, 1995 г.,
№ 7, ст. 81) с 5 апреля 1995 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:      А.Е. Турсынова
Специалист:    Э.А. Жакупова