Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 4 желтоқсандағы N 1241 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі туралы" 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесінде:
бөліммен, мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 25-1-жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі"
25-1. Республикалық мемлекеттік кәсіпорын
"Оңалту қоры"
(шаруашылық жүргізу құқығында)
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 409-1-жолмен толықтырылсын:
"409-1. "Қазбаспасөз" республикалық
мемлекеттік кәсіпорны
(шаруашылық жүргізу
құқығында)                     Алматы қаласы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 года № 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1998 года № 1241. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25
июня 1996 года № 790
P960790_
(САПП Республики Казахстан, 1996г., № 29,
ст.256) следующие дополнения:
Перечень республиканских государственных предприятий, утвержденный
указанным постановлением, дополнить:
разделом, строкой, порядковый номер 25-1., следующего содержания:
"Министерство финансов Республики Казахстан
25-1. Республиканское государственное предприятие
"Реабилитационный фонд"
(на праве хозяйственного ведения)                  г.Алматы";
раздел "Министерство информации и общественного согласия Республики
Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 409-1., следующего содержания:
"409-1. Республиканское государственное
предприятие "Казбаспасоз"
(на праве хозяйственного ведения)                  г. Алматы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)