Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 7 желтоқсан N 1249
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеудің кейбір мәселелері" туралы 1998 жылғы 6 қазандағы N 1007 қаулысына   сәйкес мемлекеттік басқару органдарын оңтайландыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Әуе кеңістігін пайдалану және азаматтық авиация қызметі жөніндегі комитеті (бұдан әрі - Комитет) таратылсын.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі заңдарда белгіленген тәртіппен Комитетті таратуды жүргізсін.
3. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі таратылатын Комитеттің құқықтық мұрагері болып белгіленсін.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақтың және 2-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.04.01. N 355 қаулысымен .
5. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Әуе кеңістігін пайдалану және азаматтық авиация қызметі жөніндегі комитетінің мәселелері" туралы 1998 жылғы 26 ақпандағы N 151  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 7, 45-құжат) күші жойылған деп танылсын.
6. Осы қаулы 1999 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1998 года № 1249
В целях оптимизации органов государственного управления, в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1998 года № 1007 P981007_ "Некоторые вопросы разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать Комитет по использованию воздушного пространства и деятельности гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - Комитет).
2.Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке провести ликвидацию Комитета.
3. Определить Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан правопреемником ликвидируемого Комитета.
4. (Пункт 4 и приложение 2 утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 апреля 1999 г. N 355 P990355_ )
5. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 1998 года № 151 P980151_ "Вопросы Комитета по использованию воздушного пространства и деятельности гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998г., № 7, ст.45).
6. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 1999 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.А. Жакупова)