Қазақстан Республикасының Еуропа Қайта жаңарту және Даму Банкінің жарғылық капиталын ұлғайтуға арналған жазылымға төлем жасау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 18 желтоқсан N 1297
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Еуропа Қайта жаңарту және Даму Банкіндегі мүшелері туралы" 1993 жылғы 15 желтоқсандағы N 1212 U931212_ Жарлығына және Еуропа Қайта жаңарту және Даму Банкі Басқарушылар Кеңесінің N 59 қарарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
1) 1998 жылдың 30 желтоқсанына дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервтік қорынан Еуропа Қайта жаңарту және Даму Банкінің (бұдан әрі - ЕКДБ) жарғылық капиталын ұлғайтуға 427 642.67 (төрт жүз жиырма жеті мың алты жүз қырық екі доллар және алпыс жеті цент) АҚШ доллары сомасында Қазақстан Республикасының 1998 жылға арналған төлемін жүзеге асырсын;
2) ЕКДБ-ның жарғылық капиталын ұлғайтуға арналған 6 151 475.33 (алты миллион жүз елу бір мың төрт жүз жетпіс бес доллар және отыз үш цент) АҚШ доллары сомасындағы қалған төлемдерді төлеу үшін 1999 жылдан 2005 жылға дейін республикалық бюджеттің жобаларын әзірлеу кезінде жыл сайын
шығындарда көздесін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об оплате подписки Республики Казахстан на увеличение уставного капитала Европейского Банка Реконструкции и Развития
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1998 г. № 1297
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 15 декабря 1993 года № 1212 U931212_ "О членстве Республики Казахстан в Европейском Банке Реконструкции и Развития" и Резолюцией № 59 Совета Управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
1) в срок до 30 декабря 1998 года осуществить платеж Республики Казахстан за 1998 год в сумме 427 642. 67 долларов (четыреста двадцать семь тысяч шестьсот сорок два доллара шестьдесят семь центов) США на увеличение уставного капитала Европейского Банка Реконструкции и Развития (далее - ЕБРР) из резервного фонда Правительства Республики Казахстан;
2) для выплаты оставшихся платежей на увеличение уставного капитала ЕБРР в общей сумме 6 151 475. 33 долларов (шесть миллионов сто пятьдесят одна тысяча четыреста семьдесят пять долларов тридцать три цента) США с
1999 до 2005 года ежегодно предусматривать в расходах при разработке
проектов республиканского бюджета.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Министерство финансов Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)