Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 31 желтоқсан N 1381
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қаулы етеді:
1.
<*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.01.28. N 137
қаулысымен.
P000137_
2. Осы қаулымен белгіленген акциз ставкалары 1999 жылдың 1 қаңтарынан
бастап 1999 жылдың 31 қаңтарына дейін қолданылады.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің қосымшаға сәйкес кейбір
шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
4. Осы қаулы 1999 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді және
жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1381 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші
жойылған кейбір шешімдерінің
Тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Жол қорының мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 1 шілдедегі N 623 P980623_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 21, 180-құжат).
2. "Қазақстан Республикасының мұнай өнеркәсібіндегі
қаржы-экономикалық жағдайды тұрақтандыру жөніндегі кезек күттірмейтін
шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 24 шілдедегі
N 697
P980697_
қаулысының 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1998 ж, N 24, 207-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 1 шілдедегі N 623
қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1998 жылғы 2 қарашадағы N 1117
P981117_
қаулысы.
Оқығандар:
Орынбекова Д.К.
Кобдалиева Н.М.

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года № 608 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года № 1381
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу с 1 февраля 2000 г. - постановлением Правительства РК от 28 января 2000 г. N 137 P000137_ )
2. Ставки акцизов, установленные настоящим постановлением, действуют с 1 января 1999 года по 31 марта 1999 года.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
4. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 1999 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к проекту постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года № 1381
Перечень
некоторых решений Правительства
Республики Казахстан, утративших силу
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1998 года № 623 p980623_ "Вопросы Дорожного фонда Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 21, ст.180).
2. Пункт 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1998 года № 697 P980697_ "О неотложных мерах по стабилизации финансово- экономического положения в нефтяной промышленности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 24, ст.207).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1998
года № 1117
P981117_
"О внесении дополнений в постановление Правительства
Республики Казахстан от 1 июля 1998 года № 623".
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)