Қазақстан Республикасының аумағы бойынша Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына берілетін "Алазань" бұршаққа қарсы зымырандарды транзиттеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 қаңтар N 69
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екіұдай мақсаттағы өнімге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңының 5-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1998 жылғы 23 сәуірдегі N 860/24322978-80065-45 келісім-шарт бойынша 4500 дана мөлшерінде В.И. Чапаев атындағы Чебоксары өндірістік бірлестігі (Чебоксары қаласы) Өзбек гидрометеорология жөніндегі республикалық басқармасының Гидрометеорологиялық процестерге белсенді әсер ету жөніндегі әскерилендірілген басқармасы (Ташкент қаласы) үшін беретін "Алазань"2М (ЧМ 15) және "Алазань-5" маркалы бұршаққа қарсы зымырандарын Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы бойынша транзиттеуге рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм министрлігі Ынтымақтастыққа қатысушы мемлекеттердің Темір жол көлігі кеңесінің он бесінші отырысында 1996 жылғы 5 сәуірде бекітілген Қауіпті жүктерді темір жолдар арқылы тасымалдау ережелеріне сәйкес жүктің Қазақстан аумағы бойынша өтуіне қауіпсіздіктің ерекше шараларын және оны бақылауды қамтамасыз ете отырып тасымалдауды жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті транзиттік тасымалдауларға заңдарда белгіленген тәртіп
бойынша бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Қасымбеков Б.

О транзите по территории Республики Казахстан противоградовых ракет "Алазань", поставляемых из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 1999 года № 69
В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" Z960009_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит по территории Республики Казахстан противоградовых ракет марки "Алазань 2М (ЧМ 15)" и "Алазань-5" из Российской Федерации в Республику Узбекистан, поставляемых для Военизированного управления по активному воздействию на гидрометеорологические процессы Узбекского республиканского управления по гидрометеорологии (город Ташкент) Чебоксарским производственным объединением имени В.И. Чапаева (город Чебоксары) по контракту № 860/24322978-80065-45 от 23 апреля 1998 года в количестве 4500 штук.
2. Министерству транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан осуществить перевозку с обеспечением особых мер безопасности и контроля за продвижением грузов по территории Казахстана в соответствии с Правилами перевозок опасных грузов по железным дорогам, утвержденными на пятнадцатом заседании Совета по железнодорожному транспорту государств- участников Содружества от 5 апреля 1996 года.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов
Республики Казахстан обеспечить контроль за транзитными перевозками в
установленном законодательством порядке.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)