Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29 қыркүйектегі N 969 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 5 ақпан N 98. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.03.13. N 383 қаулысымен. ~P000383
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Заңды тұлғалардың түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және сату жөніндегі қызметін лицензиялаудың Тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29 қыркүйектегі N 969 P980969_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 34, 313-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Заңды тұлғалардың түсті және қара
металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және
сату жөніндегі қызметін лицензиялаудың тәртібінде:
17-тармақтың 1) тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"лицензиаттарға жеке тұлғалардан түсті металдардың сынықтары мен
қалдықтарын қабылдауға тыйым салу".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1998 года N 969
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 1999 года N 98 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 марта 2000 г. N 383 ~P000383.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.03.2000 № 383.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1998 года № 969 P980969_ "Об утверждении Правил лицензирования деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 34, ст. 313) следующее дополнение:
в Правилах лицензирования деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, утвержденных указанным постановлением:
пункт 17 подпункт 1) дополнить абзацем следующего содержания:
"запретить лицензиатам прием лома и отходов цветных металлов от физических лиц".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор: И.Склярова
Оператор: Н.Мартина)