Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 14 қазандағы N 1034 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 ақпан N 105
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жаңажол-Ақтөбе газ құбырының құрылысын аяқтауға Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервтік қорынан қаражат бөлу туралы" 1998 жылғы 14 қазандағы N 1034 P981034_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"Жаңажол-Ақтөбе газ құбырының құрылысын аяқтауға" деген сөздер
"облыстың бюджеттік ұйымдары үшін дербес жылыту жүйелерін сатып алуға және
орнатуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
"Жаңажол-Ақтөбе газ құбыры пайдалануға берілгеннен кейін үш айдың
ішінде" деген сөздер "1999 жылдың 31 желтоқсанына дейін" деген сөздермен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1998 года № 1034
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 1999 года № 105
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1998 года № 1034 P981034_ "О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан на завершение строительства газопровода Жанажол-Актюбинск" следующие изменения:
1) в пункте 1:
слова "на завершение строительства газопровода Жанажол-Актюбинск" заменить словами "на приобретение и установку автономных отопительных систем для бюджетных организаций области";
2) пункте 2:
слова "в течение трех месяцев после ввода в эксплуатацию газопровода Жанажол-Актюбинск" заменить словами "до 31 декабря 1999 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор: И.Склярова
Оператор:  Н.Мартина)