Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 24 ақпандағы N 134 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 ақпан N 121
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "GSM және CDMA стандартты ұялық байланыстардың желісін құру және пайдалану туралы" 1998 жылғы 24 ақпандағы N 134 P980134_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 6, 35-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-1 тармақтағы "1998 жылдың IV тоқсанында" деген сөздер "1999 жылдың ІІ жартыжылдығында" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақта:
Қазақстан Республикасында GSM стандартының ұялық байланыс желілерін ұйымдастыру құқығына арналған конкурс өткізу жөніндегі комиссияның құрамына:
Қайрат Сәлімұлы Кәрібжанов - Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм вице-министрі, комиссияның төрағасы;
Асқар Қайратұлы Нәсиев - Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және туризм министрлігі Ақпараттық жүйелер департаментінің директоры;
Мәдина Жанаталқызы Шаншарбаева - Қазақстан Республикасы Әділет
Министрлігінің заңдар және халықаралық құқық департаменті директорының
орынбасары енгізілсін;
Еркін Жәкенұлы Қалиев, Ілияс Әбілқайырұлы Өтембаев, Ғани
Берекетұлы Тоқсанбаев көрсетілген құрамнан шығарылсын;
6-тармақтың үшінші абзацындағы "1998 жылдың IV тоқсанында" деген
сөздер "1999 жылдың ІІ жарты жылдығында" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Қасымбеков Б.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1998 года № 134
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 1999 года № 121
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1998 года № 134 P980134_ "О создании и эксплуатации сетей сотовой связи стандартов GSM и CDMA" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 6, ст. 35) следующие изменения:
в пункте 3-1 слова "в IV квартале 1998 года" заменить словами "ІІ полугодие 1999 года";
в пункте 4:
ввести в состав комиссии по проведению конкурса на право организации сети сотовой связи стандарта GSM в Республике Казахстан:
Карибжанова Хайрата Салимовича - вице-Министра транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан, председателем комиссии;
Насиева Аскара Кайратовича - Директора Департамента информационных систем Министерства транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан;
Шаншарбаеву Мадину Жанатальевну - заместителя Директора Департамента законодательства и международного права Министерства юстиции Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Калиева Еркена Жакеновича, Утембаева Ильяса Абулхаировича, Токсанбаева Гани Берекетовича;
в абзаце третьем пункта 6 слова "в IV квартале 1998 года" заменить словами "ІІ полугодие 1999 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)