Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 18 мамырдағы N 451 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 25 ақпан N 172. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.07.11. N 943 қаулысымен. ~P010943
1999 жылы және одан кейінгі жылдары қазынашылық органдарының шоттарындағы ақшаны басқарудың ұтымдылығын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық департаментінің қазынашылық органдарының шоттарынан уақытша бос ақшаны 1998 жылы Қазақстан Республикасының банктеріндегі салымдарға орналастыруының тәртібі туралы ережені бекіту туралы" 1998 жылғы 18 мамырдағы N 451 P980451_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 15, 131-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
атауындағы, 1 және 2-тармақтарындағы "1998 жылы" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық департаментінің қазынашылық органдарының шоттарынан уақытша бос ақшаны 1998 жылы Қазақстан Республикасының банктеріндегі салымдарға орналастыруының тәртібі туралы ережеде:
атауындағы "1998 жылы" деген сөздер алынып тасталсын;
кіріспесіндегі "Заңдарына" деген сөз "Заңына" деген сөзбен ауыстырылсын, "1998 жылға арналған республикалық бюджет туралы" деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақтағы "1998 жылы" деген сөздер алынып тасталсын;
8-тармақтағы "1998 жылдың" деген сөз "тиісті қаржы жылының" деген сөздермен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "10 күннен аспауы" деген сөздер "3 банктік күннен аспауы" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "5" деген сан "3" деген санмен ауыстырылсын;
22-тармақтың төртінші абзацындағы "түскені туралы" деген сөздер "аударылғаны туралы" деген сөздермен ауыстырылсын;
23-тармақ "және/немесе кепілдің сомасын шетелдік валютада банктің
- кепіл берушінің шотына аударады" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Қаржы министрлігі жыл сайын Қазақстан Республикасының
Үкіметіне уақытша бос ақшаны қазынашылық органдарының шоттарынан
Қазақстан Республикасының банктеріндегі салымдарға орналастырудың
барысы мен нәтижелері туралы баяндасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Орынбекова Д.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 1998 года N 451
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 1999 года N 172 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 июля 2001 г. N 943 ~P010943.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.07.2001 № 943.
В целях обеспечения рациональности управления деньгами на счетах органов казначейства в 1999 и последующие годы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 1998 года № 451 P980451_ "Об утверждении Положения о порядке размещения Департаментом казначейства Министерства финансов Республики Казахстан временно свободных денег со счетов органов казначейства во вклады в банках Республики Казахстан в 1998 году" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 15, ст.131) следующие изменения и дополнения:
в названии, пунктах 1 и 2 слова "в 1998 году" исключить;
в Положении о порядке размещения Департаментом казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан временно свободных денег со
счетов органов казначейства во вклады в банках Республики Казахстан в 1998
году, утвержденном указанным постановлением:
в названии слова "в 1998 году" исключить;
в преамбуле слово "Законами" заменить словом "Законом", слова "О
республиканском бюджете на 1998 год" исключить;
в пункте 1 слова "в 1998 году" исключить;
в пункте 8 слова "1998 года" заменить словами "соответствующего
финансового года";
в пункте 11 слова "не более 10 дней" заменить словами "не более 3
банковских дней";
в пункте 12 цифру "5" заменить цифрой "3";
в абзаце четвертом пункта 22 слова "о поступлении" заменить словами
"о переводе";
пункт 23 дополнить словами "и/или переводит сумму залога в иностранной
валюте на счет банка-залогодателя".
2. Министерству финансов Республики Казахстан ежегодно докладывать в Правительство Республики Казахстан о ходе и результатах размещения временно свободных денег со счетов органов казначейства во вклады в банках Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)