Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1388 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 2 наурыз N 192
"Индустрия паркі" ашық акционерлік қоғамы жүзеге асыратын Ауылдық
жерлерге арналған телекоммуникациялық жабдықтарды өндіру және
жетілдіру бағдарламасын орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі
қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының
1996-1998 жылдарға арналған мемлекеттік инвестициялар бағдарламасы
туралы" 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1388
P981388_
қаулысына мынадай
өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 3-қосымшада:
реттік нөмірі 13-жолдың 3-бағанындағы "Қазақтелеком" АҚ" деген
сөздер "Индустрия паркі" ААҚ" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года № 1388
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 1999 № 192
В целях выполнения Программы производства и модернизации телекоммуникационного оборудования для сельской местности, реализация которой будет осуществляться открытым акционерным обществом "Индустриальный парк", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
31 декабря 1998 года № 1388
P981388_
"О Программе государственных инвестиций
Республики Казахстан на 1996-1998 годы" следующее изменение:
в приложении 3, утвержденном указанным постановлением:
по строке, порядковый номер 13, в графе 3 слова "ОАО "Казахтелеком"
заменить словами "ОАО "Индустриальный парк".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)